Tylko nie mów nikomu - pierwszy oficjalny zwiastun filmu Sekielskiego

Zapraszam na premierę mojego filmu dokumentalnego o ofiarach księzy. Premiera na moim kanale 11 maja 2019 roku.

Pamiętajcie o subskrybcji:
plchannel.net/canal/UCmuaurR3Fl5ugr6Bi066tHA
Dofinansuj film SEKIELSKIEGO:
patronite.pl/sekielski
FB: facebook.com/Sekielski/
TT: @sekielski

Komentarze

 1. epthilla

  epthilla

  Dzień temu

  ważny temat, ważny film

 2. Robert _76

  Robert _76

  2 dni temu

  Po tym dokumencie juz nie będzie składek na tacy

 3. bwisnia22

  bwisnia22

  3 dni temu

  Panie Tomku, nie wiedziałam, że ma Pan kanał, byłabym tu wcześniej. Zobaczyłam wywiad z Panem u Macieja Orłosia. Zostawiam więc subskrybcję i zabieram się za oglądanie.

 4. dan Zpy

  dan Zpy

  3 dni temu

  Masakra polecam posłuchać utworu Bullet - ministrant.

 5. Jakub

  Jakub

  3 dni temu

  Zapowiada się na kolejną odsłonę pedofili w kościele .Bardzo dobrze niech prawda wyjdzie na jaw

 6. Grzegorz Warno

  Grzegorz Warno

  4 dni temu

  Łapki w dół rozumiem od ludzi popierających ten klerykowski proceder...

 7. SaturnDirect

  SaturnDirect

  4 dni temu

  Super. Michaela Jacksona do kompletu.

 8. legne legne

  legne legne

  4 dni temu

  Teraz ktos tam w europie zrobil film na faktach,zatrzymali jakiegos ksiedza co przez 10 lat ukrywal pedofilie,co powiedział,że ma nadzieje ze dzieki Bogu to sie przedawni😂

 9. Mars Es

  Mars Es

  4 dni temu

  Pedofilia to przede wszystkim problem spoleczny nie tylko kosciola. Tylko kosciol jest tematem chwytliwym. Wiec gdzie jest film o pedofilii wsrod politykow i ich wyjazdach do Tajlandii? Albo o innych grupach spolecznych?

  • Moto Lukasz

   Moto Lukasz

   4 godzin temu

   +Mars Es Ale niby autorytet w sutannie może łatwiej zmanipulować dzieci . Pedofilia jest ścigana wśród wszystkich grup społecznych ale jedna jest niestety pod szczególną ochronną...

  • Mars Es

   Mars Es

   10 godzin temu

   Tu nie chodzi księzy ale o pokrzywdzone dzieci i trzeba im pomoc i dojsc do prawdy bez róznicy co to za osoba była.

  • Moto Lukasz

   Moto Lukasz

   11 godzin temu

   Nie stawiałbym na równi zwykłych ludzi czy nawet polityków z tymi co mówi się że są pierwszymi po Bogu... jako wzór głoszący jego słowo.

 10. Jacek L

  Jacek L

  4 dni temu

  To jeden z wielu filmów zrobionych ostatnio na zlecenie polityczne. Takie przypadki się zdarzają w każdej grupie społecznej. Pedofili znajdziemy również wśród nauczycieli, policjantów, opiekunów społecznych i prawników. To problem społeczny a nie jednej wybranej grupy. Myśląc w ten sposób i musielibyśmy nie prowadzić dzieci do szkoły bo jakiś nauczyciel okazał się pedofilem itd. Jeśli chodzi o księży to nośny dla mediów lewicowych temat bo krytyce podlega pewne sacrum stanowiące centrum intymnego wnętrza człowieka, które jest wykładnią jego zachowań społecznych, światopoglądu i postępowania. To coś bardzo delikatnego i osobistego, więc jego obnażanie i obrażanie robi duże wrażenie. To tak jak z pornografią. Jest atrakcyjna dlatego, że jest intymna i osobista. Poprzez jej zochydzenie, szokuje się widza i właśnie ma tym szoku i przekraczaniu intymnych granic tego co dla każdego prywatne, osobiste a często święte robi się wielką kasę. W naszym świecie, żeby artysta "zaistniał" nie wystarczy już dobrze zrobiony film. On musi szokować i przekraczać to co dla człowieka stanowi jeśli nie "tabu" to "własną intymność". Jeśli "artysta" niszczy to co dla człowieka stanowi tabu, prywatność a czasami świętość mówi się o nim, że jest odważny, oryginalny itd. Tymczasem to człowiek, który z braku talentu tematów musi szukać pośród brudu ulic i najniższych ludzkich instynktów jakimi są zboczenia a wśród nich pedofilia.

  • Krystian Bednarski

   Krystian Bednarski

   Dzień temu

   To przykre, że dla kogoś ksiądz-pedofil może być "sacrum".

 11. Mag1992

  Mag1992

  4 dni temu

  Oj ktoś tutaj zostanie nazwany antypolakiem z niemieckim kapitałem

  • Afgan

   Afgan

   4 dni temu

   Na zlecenie tęczowego żydo-reptiliańskiego NWO*

 12. Ewa Jan Skokowscy

  Ewa Jan Skokowscy

  4 dni temu

  no prosze, wapki w dol to trolle, pedofile i czarne!!!

 13. Marzena Wolska

  Marzena Wolska

  5 dni temu

  Brawo, brawo, brawo! Cieszę się, że mimo przeciwności nie poddał się Pan i film powstał. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.

 14. monica sofia

  monica sofia

  5 dni temu

  Czekam na ten dokument

 15. Rafał S.

  Rafał S.

  5 dni temu

  Jako drugi film proponuję tematykę pedofilii w islamie. Temat rzeka nawet na cały serial.

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   4 dni temu

   proponujemy tez sie ye bnac w glowe :) Dlaczego? A dlatego ze w Polsce z tego co mi wiadomo Islam jest marginalnym wyznaniem.

 16. Jerzy Krzemiński

  Jerzy Krzemiński

  5 dni temu

  Jankowski downn, teraz czas na dewojtylizację Polski!

 17. Bartosz Załecki

  Bartosz Załecki

  5 dni temu

  Kiedy bedą grać w kinie!

 18. Frida Kotur

  Frida Kotur

  5 dni temu

  Dopiero 11 maja? Czekam!

 19. Axiom SoundSystem

  Axiom SoundSystem

  5 dni temu

  Ci co ogarniają to wiedzą jaką bestialską organizacją przestępczą jest kk. Ciemnota i tak będzie bronić choćby ich własne dzieci spodlili ci samozwańczy 'kapłani' .

 20. Dariusz Olszewski

  Dariusz Olszewski

  5 dni temu

  Jest Pan swietnym dziennikarzem sledczym, z niecierpliwoscia czekam na premiere.

 21. Filip Sieciński

  Filip Sieciński

  5 dni temu

  Czekamy !

 22. Pioter

  Pioter

  5 dni temu

  Wooooooooooo wreszcie ktos nagral cos w kaliszuuuuuuu

 23. Patrycja Synowiecka

  Patrycja Synowiecka

  5 dni temu

  Czekamy

 24. Jacek Jacekk

  Jacek Jacekk

  5 dni temu

  CZŁOWIEK człowiekowi stał się wilkiem. Człowiek wszczyna Wojny zabija się wzajemnie. Niszczy piękną planetę na której żyjemy. Technologia młodzieży oczy zasłania, młodzież coraz bardziej staje się jak zaprogramowany program. Tylko internet, gry, świat wirtualny. Brak szacunku dla starszych dla samych siebie. Narkotyki alkohol sex między chłopakami i dziewczynami. Watykan miejsce które ma być miłością pomocą radą stał się siedliskiem pedofilii demonów. Koniec jest u naszych drzwi koniec sprowadza człowiek sam na siebie jedni na drugich. Zwierzęta są mądrzejsze gdyż nie niszczą planety. Człowiek istota inteligentna a stworzył bombę atomową do zagłady. Stworzył czołgi do odbierania życia. Stworzył żywność na substancji chemicznej konserwującej. A przecież tyle naturalnego dobrego wartościowego pożywienia jest. Człowiek jest demonem bo jak nazwać istotę inteligentną która niszczy siebie i Piękny Świat? Człowieku obudź się nim jeszcze możesz bo gdy już przyjdzie czas zagłady do której zmierzasz będzie tylko płacz rozpacz żal ból strach i nicość.

 25. Marek Wil

  Marek Wil

  6 dni temu

  81 moherow obejrzało zwiastun.

 26. Marek Wil

  Marek Wil

  6 dni temu

  Będzie moc...

 27. Agnieszka Zelazna

  Agnieszka Zelazna

  6 dni temu

  Czekam niecierpliwie.Dziekuję.

 28. Paweł Krupiński

  Paweł Krupiński

  6 dni temu

  Jako typowy Polak-narzekacz zaczynam pojmować jak wielkim jestem szczęściarzem że nigdy nie byłem ofiarą księdza pedofila a przecież jako dzieciak do kościoła chodziłem często i wokół mnie mogło kręcić się wielu zboczeńców w sutannach.Tak! Miałem to wielkie szczęście!!!

 29. Jeeak KiLon

  Jeeak KiLon

  6 dni temu

  Będzie HIT !!

 30. Iwona Brzostowki

  Iwona Brzostowki

  6 dni temu

  Stoje z Wami i domagam sie prawdy ...

 31. Michał Olszański

  Michał Olszański

  6 dni temu

  Czekam na kolejne o pedofilach: nauczycielach, rodzicach, policjantach, taksówkarzach, kamerzystach, dziennikarzach,politykach, etc. Przecież chcemy być wiarygodni i uczciwie podejść do sprawy molestowania nieletnich. Chyba, że pedofilami są jedynie księża? Winszuję rzetelności dziennikarskiej... Iustitias vestras iudicabo.

  • Michał Olszański

   Michał Olszański

   4 dni temu

   +Peter Reiss Przecież 2 dni temu KEP wydał dokumentację z danymi i nie wypiera się faktu, że w Kościele dochodzi do tego rodzaju przestępstw.

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   4 dni temu

   +Michał Olszański Ja sie tym nie zajmuje wiec nie podam, chyba logiczne?? Niemniej jak widac na CALYM SWIECIE nie jest to takie hop, zreszta wystarczy popatrzec na zachowanie tzw polskiego episkopatu i to jak im "zalezy" by majac sprawne choc 2 klepki wiedziec ze to nie przelewki. Ta slynna "mapa" chocby cyt. Pedofilia w polskim Kościele. Raport o pedofilii w polskim Kościele został udostępniony w internecie na stronie fundacji "Nie lękajcie się". Dziś każdy może poznać 24 nazwiska hierarchów, którzy "ukrywali" księży pedofilów. Wśród nich są nazwiska księży z regionu. Na mapie na dzień dzisiejszy zaznaczono 259 ofiar oraz 63 sprawców z wyrokami sądowymi, 50 opisywanych przez media spraw i 35 zgłoszeń. Jak podkreślają autorzy mapy, problem jest znacznie większy, a to co widzimy w tym materiale jest jedynie wierzchołkiem góry. jednym slowem KK dziala jak dziala i dlatego musi zostac oczyszczone a sprawa nie powinna byc "zamiatana" i tyle

  • Michał Olszański

   Michał Olszański

   4 dni temu

   +Peter Reiss Proszę nie używać populizmów, tylko podać dane. Nazwiska, konkretne przypadki, statystykę. Oczywiście zgadzam się z Panem, że także w KK są przypadki niegodziwych wykorzystywań małoletnich przez duchownych. Zgoda, ale to nikły odsetek co do ogółu przypadków pedofilii (nie usprawiedliwiam absolutnie księży pedofilów). I proszę nie używać argumentu bezkarności, bo konkordat nie chroni księży od odpowiedzialności karnej...

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   4 dni temu

   +Michał Olszański Zrozumielismy sie bardzo dobrze :) Robisz dokladnie to o czym mowisz :) Tylko gwoli jasnosci to nie klamstwo, to co najwyzej uogolnienie - bardzo krzywdzace, jednak na CALYM SWIECIE sa tysiace, kto wie moze i dziesiatki, setki tysiecy przypadkow... Wniosek nasuwa sie jeden ten "zawod wyzszego zaufania" jest conajmniej podejrzany....

  • Michał Olszański

   Michał Olszański

   5 dni temu

   +Peter Reiss Widocznie się nie zrozumieliśmy. Najgorsze, że relatywizm dzisiejszych czasów pozwala zaszufladkować, odebrać dobre imię każdego kto jest przeciwny moim poglądom.Proszę poczytać kto zaczął nazywać kapłanów pedofilami. Podpowiem to autor słów "kłamstwo powtarzane 1000 razy, staje się prawdą". Pozdrawiam :)

 32. dr Paj-Chi-Wo

  dr Paj-Chi-Wo

  6 dni temu

  Jak wygram w euromilion to dam 5 baniek na promocję!

 33. wild thoughts

  wild thoughts

  6 dni temu

  Premiera w miesiąc komunijny..good job🤗🤗

 34. Jimmy 691

  Jimmy 691

  6 dni temu

  Religia to jedna wielka ściema, wymyślona przez panów tysiące lat temu, którzy w obecnych czasach przebywaliby w kaftana i w pokojach bez klamek.

 35. Kamil Zawadka

  Kamil Zawadka

  6 dni temu

  A ja bym wynajął jakies telebimy, i to wyswietlil w miastach, bo nie dotrze do tych, do ktorych powinno, w niedziele powiedza o ataku na kosciol i jak zwykle bedzie lincz bez zobaczenia materialu. A tak wyswietlic na telebimach.

 36. Marry Leonia

  Marry Leonia

  6 dni temu

  czekam z niecierpliwością, niech świat wreszcie się obudzi

 37. EVE

  EVE

  6 dni temu

  Bravo Panie Tomku 👏👏Wreszcie ktoś pokaże prawdę....

 38. Gunia Kot

  Gunia Kot

  6 dni temu

  A handel dziećmi w kościele katolickim i adopcje zagraniczne...70% procent dzieci jedzie do Włoch- nikt potem niecmonitoruje tych dzieci!

 39. Magdalena Czurczak

  Magdalena Czurczak

  6 dni temu

  SZACUNEK✊

 40. Marcin Ścieszka

  Marcin Ścieszka

  6 dni temu

  Mieszacie wiarę z klerem to zwykli ludzie a to jest wrzucanie do jednego worka

 41. Am Broży

  Am Broży

  6 dni temu

  Już zwiastun zapowiada gównoaferę dla mas... Mamy uwierzyć, że te wypowiedzi to głosy ofiar księży ? - przecie to śmierdzi sztucznoscią i aktorzynowaniem na dwie mile.

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   6 dni temu

   wiesz, co innego po raz ktorys mowic o tym samym do kamery, a co innego przedstawic dowody. Ide o zaklad ze takie sie pojawia, a czy ty w to uwierzysz, czy nie to juz inna sprawa.

 42. Sebastian Bachan

  Sebastian Bachan

  6 dni temu

  komentarz + lajk ku chwale i na pohybel statystyką youtuba

 43. Bart

  Bart

  7 dni temu

  SZTOS !

 44. Andzej Polaczek

  Andzej Polaczek

  7 dni temu

  Na pedofili, tak jak na Holokauście, da się nieźle zarobić. ja sam się zastanawiam czy nie pozwać mojego zmarłego katechety że mnie gwałcił 30 lat temu..

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   6 dni temu

   a moze pozwij rodzicow ze sie urodziles? Ponoc taki wynalazek juz sie pojawil, popatrz jaka okazja i dowody masz!!

 45. Artur Garncarz

  Artur Garncarz

  7 dni temu

  Jeśli nawet Irlandia przejrzała na oczy to o dla nas jest nadzieja.

 46. kuba 84

  kuba 84

  7 dni temu

  Ciekawe czy Sekielski z kolegami będą teraz dewastować/dokumentować wszystkie pomniki Michaela Jacksona?

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   6 dni temu

   +kuba 84 To juz twoja nadinterpretacja, ja nic takiego nie powiedzialem :)

  • kuba 84

   kuba 84

   6 dni temu

   +Peter Reiss Tak masz racje, gdyby walczył z pedofilią dla dobra dzieci to nie zyskał by takiego splendoru. Jak z kościołem pod przykrywką walki z pedofilią. Dość czytelne.

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   6 dni temu

   +kuba 84 moze dlatego ze to jego kraj? Zmiany zaczyna sie od swojego "podworka" nie sadzisz? Zreszta jak to kazdemu "obroncy" i tak ci nie przetlumacze, ze jest roznica miedzy piosenkarzem a tak zwanym "duszpasterzem" troche inna kategoria, powiedzmy "zawod wyzszego zaufania"

  • kuba 84

   kuba 84

   6 dni temu

   +Peter Reiss czemu tak wybitny dziennikarz miałby sie ograniczyć do PL?

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   6 dni temu

   bardzo na temat, a z ciekawosci gdzie w PL masz pomnik Jacksona? Jakos nie slyszalem...

 47. Artur Rosa

  Artur Rosa

  7 dni temu

  Pedofilia jest wyjątkowa ohydna. Pośród środowisk przyjacielskich Dzieciom podwójnie karana winna być!!! Lecz proszę nie utożsamiać tych zwyrodnialców z CAŁYM klerykalnym środowiskiem. A apel do kościoła jest jednoznaczny - Duszpasterze z powołania misyjnego

  • kosm toma

   kosm toma

   6 dni temu

   Artur Rosa : Całe klerykalne środowisko ukrywało i nadal ukrywa pedofilów ze swego srodowiska ... podobnie sprawa wygląda w przypadku sadyzmu zakonnic w środowiskach zakonnic. Skoro powinna być kara za takie przestępstwa , to dlaczego jedynie w Polsce Fizycznie za katami przebywają jedynie świeccy pedofile, sadyści i innej maści świeccy przestępcy ?? Każdy klecha i zakonnica sa dobrzy , dopóki czegoś nie wywiną . Generalizując i Uogólniając , każdy pedofil w sutannie i sadystka w habicie byli uprzednio uważani za nienaganny , wręcz anielski przykład do naśladowania. Jesteś w stanie zagwarantować głową , że klecha i zakonnica na swej kleszej misji , nawykowo nie poduszcza się czynów sadyzmu i pedofilii ?? zpedalonye klechy - nuncjusz papieski pedofil wesołowski i gil na kleszych misjach ... przecież byli tacy dobrzy, życzliwi i uśmiechnięci .

 48. 1shedar

  1shedar

  7 dni temu

  Obawiam się o tą projekcję. Oby tylko nie zablokowano.Podziwiam Pana za realizację tak trudnego tematu i czekam. Powinno iść na cały swiat

 49. Avoy

  Avoy

  7 dni temu

  Słabe, może o pedofilach wśród dziennikarzy Panie Tomku, co?

  • mama Kleszcza

   mama Kleszcza

   4 dni temu

   Żadne środowisko nie chroni swoich zwyrodnialców tak, jak kościół, dlatego ten materiał jest bardzo potrzebny i czapka z głowy przed Panem Sekielskim!

  • R S

   R S

   7 dni temu

   +Avoy dowody? Jakieś fakty? Jeśli to taki system (czy nawet gorszy) niż w katogównie, to podaj proszę chociaż z 10 przykładów. Mogą być linki do artykułów, co uważasz.

  • R S

   R S

   7 dni temu

   Dlaczego słabe? Uważasz, że nadal to czarne ścierwo może być bezkarne? KK to cały system ochrony zboczencow. Żadne inne środowisko nie chroni pedofilów tak, jak to robi kościół katolicki

 50. USAGI mylnypozor

  USAGI mylnypozor

  7 dni temu

  Bardzo dobry trailer : )

 51. Roman Kaczmarek

  Roman Kaczmarek

  7 dni temu

  DOKŁADNIE ! NIE ZDZIWIĘ SIĘ JAK SEKIELSKIEMU ZABLOKUJĄ JUTRO KONTO NA PLchannel SZMACIARZE, FB JUŻ BLOKUJE UDOSTĘPNIANIE ARTYKUŁU Z WP NA TEMAT TEGO FILMU !!!!

 52. Przemysław Paja

  Przemysław Paja

  7 dni temu

  Będę oglądał na 100%! Dobra robota, tacy ludzie jak Ty sprawiają, że w końcu naród otwiera oczy na bezeceństwa polskich księży, biskupów, kardynałów i - TAK!! - papieża. Proponuję jeszcze cykl reportaży o defraudacjach finansowych i marnowaniu publicznych pieniędzy przez jednego ojczulka z Torunia i jego nielegalną organizację biznesową. Bo "zakon" to NIE JEST!

 53. Porady komputerowe

  Porady komputerowe

  7 dni temu

  Czekam na ten film! i wspieram!

 54. ikOOnka

  ikOOnka

  7 dni temu

  Również czekam z niecierpliwością. Trzymam kciuki, żeby to był kolejny kamień milowy w uświadamianiu społeczeństwa.

 55. nettraveller

  nettraveller

  7 dni temu

  W kościołach już pewnie zaczynają przygotowywać owieczki, co jak mają myśleć o tym filmie i jak odpowiadać przy stole gdy rodzinka z miasta przyjedzie na niedzielny obiadek. Pytanie czy wymyślą coś bardziej finezyjnego od ataku lewactwa/pedalstwa na Polskę (czytaj: kościół).

 56. Aleksandra Bujoczek

  Aleksandra Bujoczek

  7 dni temu

  Dobrze , że znalazł się ktoś taki jak pan. Podziwiam pana za odwagę i determinacje, bo wyobrażam sobie jak trudno było poruszyć takie tabu. Brawo

 57. Natalia Majkowska

  Natalia Majkowska

  7 dni temu

  Gratulacje, koniecznie angielskie napisy Panie Tomaszu.

 58. jurekm961

  jurekm961

  7 dni temu

  Tomciu zrób wszystko by nie było efektu jojo,ponoć nabiera się więcej balastu.

 59. Igor Parody ♡

  Igor Parody ♡

  7 dni temu

  Wkońcu

 60. P I

  P I

  7 dni temu

  Super trailer .... tak trzymaj ... trzeba o tym głośno mówić ... pozdrawiam

 61. Michal Lorenc

  Michal Lorenc

  7 dni temu

  Ciekawe, czy dowiem się z filmu czegoś, o czym jeszcze nie wiedziałem. Że procent księży jest zły, inni chciwi, a jeszcze inni gwałcą dzieci. Ja o tym wiem, ale chodzę do kościoła, bo nie robię tego dla księdza proboszcza, ale dla siebie, tam znajduję spokój, a to dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.

 62. EMA G

  EMA G

  7 dni temu

  Nie mogę się doczekać

 63. aneta chmielowiec

  aneta chmielowiec

  7 dni temu

  Czekam! I dziekuje!

 64. Wika Nowak

  Wika Nowak

  7 dni temu

  kazdy klecha to pedofil i zwyrol w sukience trzeba ich niszczyc! pluc im w pysk !

  • Marek K

   Marek K

   7 dni temu

   okłady z lodu se zrób bo chyba masz gorączkę

 65. Paweł M

  Paweł M

  7 dni temu

  Ja jestem chrześcijaninem i nic tego nie zmieni...

  • cechu95

   cechu95

   6 dni temu

   Przecież nikt ciebie nie broni przed bycie chrześcijaninem. To nie jest film anty religijny...

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   6 dni temu

   ale nikt Ci nie broni, badz, wierz w co wierzysz - wolna wola. Tu chodzi o pokazanie ze niektorzy GRZESZA (lamia prawo) ale sa bezkarni a cala organizacja ich broni - I TO TRZEBA ZMIENIC

  • R S

   R S

   7 dni temu

   Do czego pijesz?

 66. Łukasz 1910

  Łukasz 1910

  7 dni temu

  Mam nadzieje że ta organizacja przestanie istnieć a Bóg pozostanie W nas

 67. Marek K

  Marek K

  7 dni temu

  siekielski czemu usuwasz komentarze co? kiedy film o muzułmanach pedofilach? o politykach co zlecają pedofilom uczyć dzieci walić konia w 4 roku zycia czekamy z niecierpliwością, nie ma to jak pokazać krzyż i w tle zeznania ofiary to się musi sprzedać, pedofilia jest zalegalizowana!!!! a wy się podniecacie pedofilią kościele

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   6 dni temu

   +R S to standardowa gadka pisu, troche sie tego oczytalem w sieci :] pewnie oplacone trole albo leming ktory powtarza

  • R S

   R S

   7 dni temu

   Zejdź na ziemie. Co nas islam w Polsce interesuje? Jakiś konkret o politykach? Bzdury piszesz. Powiedz lepiej, dlaczego boli cię prawda o zboczeńcach w sukienkach? Możesz wierzyć w baśnie KK, ale bronić tych skurwieli to przesada i głupota

 68. Jan Kowalski

  Jan Kowalski

  7 dni temu

  Wszyscy powinniśmy dbać o to, aby takie filmy docierały do jak największej ilości ludzi! Wszyscy księża już dość skrzywdzili dzieci. Stop dla tych zbrodni! Niech każdy zwróci uwagę w swoich parafiach na ogłoszenia odnośnie organizowania pielgrzymek. Tam jest tylko przedział wiekowy dziecięcy do niepełnoletnich. Na jakiekolwiek pielgrzymki zakaz limitu wiekowego, każdy ma prawo jechać - od 14 lat do 60 lat. A nie tylko przedział dziecięcy. Bo wtedy im nikt na ręce nie patrzy i gwałcą dzieci i dokonują strasznych zbrodni na dzieciach!

 69. Sławomir Marzec

  Sławomir Marzec

  7 dni temu

  Bardzo sie ciesze ze po Klerze bedzie kolejny, tym razem Twoj film o klechach. Juz czekam niecierpliwie na premiere!

 70. sylwia sas jasicka

  sylwia sas jasicka

  7 dni temu

  Czekamy

 71. coco show

  coco show

  7 dni temu

  Lajkować i udostępniać !! Ludzie nie chcą wiedzieć o tym problemie i to jest największy problem.

 72. Kwintesencja 22

  Kwintesencja 22

  7 dni temu

  Czekałam na ten dokument!! I gratuluję odwagi.

 73. Monika Fołta

  Monika Fołta

  7 dni temu

  Oj czekam 💪👍

 74. Mateusz Wlodarczyk

  Mateusz Wlodarczyk

  7 dni temu

  nawet w zwiastunie zdecydowana przewaga męskich ofiar. Przypadek?

  • Peter Reiss

   Peter Reiss

   6 dni temu

   a ministrantow kolo ksiezy to masz wiecej chlopakow czy dziewczyn?

 75. mama Kleszcza

  mama Kleszcza

  7 dni temu

  Wielki szacunek dla Pana!

 76. mały John

  mały John

  7 dni temu

  No to słabo się zrobi co niektórym na klęczniku.

 77. Jack Strong

  Jack Strong

  7 dni temu

  Proponuje obejrzenie rowniez filmu DOMINATION o holokauscie zwierzat we wspolczesnym.swiecie.Bardzo dobry i mocny film po ktorym mozesz zmienić swój stosunek do jedzenia miesa.

 78. Leszek Jedryk

  Leszek Jedryk

  8 dni temu

  Czekamy ☝

 79. Tamara Bieńkowska

  Tamara Bieńkowska

  8 dni temu

  Nie wrócę na łono Kościoła, dopóki Kościół nie zadośćuczyni ofiarom. Dziękuję, że robisz ten dokument.

 80. gafen 79

  gafen 79

  8 dni temu

  Gruby kotlet z Ciebie:) czekamy, czas by Polska była świeckim państwem.

 81. Mac Fir

  Mac Fir

  8 dni temu

  Krotki trailer, ale przechodza mnie dreszcze...

 82. Moje Mleko

  Moje Mleko

  8 dni temu

  Ten film powinien zostać pokazany zaraz przed wyborami! Żeby ludzi zobaczyli co ta lewacko-komunistyna partia czarnych klechów próbuje ukryć!

  • Krystyna Ratyńska-Olechnowska

   Krystyna Ratyńska-Olechnowska

   7 dni temu

   też tak uważam.

 83. Sebastian S

  Sebastian S

  8 dni temu

  zwiastun jak zajawka "Uwagi" TVNu :/

 84. Anna Andrzejewska

  Anna Andrzejewska

  8 dni temu

  Bardzo proszę o dołożenie również polskich napisów dla osób niesłyszących. Bardzo przykre jest, gdy tej wagi filmy są niedostępne dla dużej grupy odbiorców. Przypomnę że w Stanach Zjednoczonych, to właśnie głusi, jako pierwsi pisali do Papieża i alarmowali opinię publiczną o tym, że stali się ofiarami pedofilii w internatach prowadzonych przez księży i zakonnice. Obawiam się, czy w Polsce również nie zachodziły podobne zdarzenia, kiedy głuche dzieci przebywały w internatach i nie mogły liczyć na wsparcie z żadnej strony, ponieważ nie potrafiły się porozumieć ze słyszącymi. Tak więc, jeszcze raz bardzo proszę o polskie napisy. Pozdrawiam i czekam na cały film.

 85. Dobry Dóch

  Dobry Dóch

  8 dni temu

  Ten burdel już się chwieje, potrzebne jest tylko parę kopów. Dni czarnej mafii są policzone.

  • Ka Sia

   Ka Sia

   7 dni temu

   +Dariusz Nawrat Przykro mi, ale o reputacje ten kościòł od jego zarania, NIE DBAŁ, tam ten termin jest dla nich obcy! Reputację robią mu zaślepione, błędne BARANY

  • /ˈtiː piː/

   /ˈtiː piː/

   7 dni temu

   +Marek K Oj nie wiesz? Jak to robi Cohn Bendit to jest wtedy fajne i ok.

  • Marek K

   Marek K

   7 dni temu

   przecież pedofilia jest zalegalizowana o co ci chodzi?

  • Dariusz Nawrat

   Dariusz Nawrat

   7 dni temu

   Film ma za zadanie nie obalac KK, ale oczyścić go. Zrobić jakiś rachunek sumienia. Bo skoro KK nie chce samooczyszczenia to będzie oczyszczony od zewnątrz. To smutne, że Pan Siekielski musi zajmować się takimi rzeczami. KK winien reagować od razu i pokazać opinii publicznej, że robi porządki w swoich szeregach. Dla takiej niedemokratycznej instytucji to powinno być prostsze. Można odgórnie nakazać działania. Reagować od razu i szybko podejmować decyzje. A tutaj nie zrobiono nic lub niewiele. Szkoda bo KK traci reputację a ona jest dziś podstawa zaufania publicznego i szacunku.

 86. marek7903

  marek7903

  8 dni temu

  Czekam z niecierpliwością

 87. Jacek Dominiak

  Jacek Dominiak

  8 dni temu

  Już nie mogę się doczekać premiery, Tomku szacunek

 88. Bozena Rubież

  Bozena Rubież

  8 dni temu

  Bardzo dobry tytuł. Boję się jiz teraz co będzie dalej.... czy to naprawdę coś sie zmieni. Czy ktokolwiek poniesie konsekwencje??? Ale Tomku gratuluję odwagi i w ogóle że Ci się chciało. Respekt. Pozdrawiam brata.

 89. cob1707

  cob1707

  8 dni temu

  Brawo. Czekam z niecierpliwością!

 90. Grzegorz Leszczyński

  Grzegorz Leszczyński

  8 dni temu

  Czekam.

 91. internetowy wichrzyciel

  internetowy wichrzyciel

  8 dni temu

  ten początek to prawie jak polskie True Detective xd

 92. Sylwester Akwarysta

  Sylwester Akwarysta

  8 dni temu

  Dosyć ciemnogrodu

 93. Sylwester Akwarysta

  Sylwester Akwarysta

  8 dni temu

  Opublikować w TVN TTV Polsat Superstacja Discovery BBC IPLA

 94. Klaudia Grobl

  Klaudia Grobl

  8 dni temu

  Czekam na film

 95. Xarion!

  Xarion!

  8 dni temu

  Znając życie przyjdą tutaj katole.

 96. ewa u

  ewa u

  8 dni temu

  Odliczam dni do preniery, od chwili pierwszej wzmianki o pomysle na ten film. Tytuł w punkt. Podzielam jednak obawy o ewentualna blokade filmu na PLchannel. Ich macki siegaja dalej niz mozna przewidziec...

 97. Paweł Nowak

  Paweł Nowak

  8 dni temu

  Czekamy na Pana film o pedofilii wśród dziennikarzy!

  • kosm toma

   kosm toma

   6 dni temu

   Paweł Nowak : typowa wymijająca prostacka wypowiedź odmóżdżonego kleszego mohera .Skoro publicznie oskarżasz dziennikarzy , to podaj informację o pedofilu dziennikarzu . Czemu zatem jedynie w Polsce Fizycznie za kratami przebywaj jedynie świeccy pedofilie i innej maści świeccy przestępcy ??

  • Johny Rico

   Johny Rico

   7 dni temu

   A to dziennikarze przenoszeni są do innych parafii a ich sprawy tuszowane przez najwyższych hierarchów? "Dziecko lgnie, zagubi się i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga" - mówił abp Józef Michalik. Pokaż mi takowe wypowiedzi dziennikarzy.

 98. Jean-Baptiste Emanuel Zorg

  Jean-Baptiste Emanuel Zorg

  8 dni temu

  *-1*

 99. Dawid Kubica

  Dawid Kubica

  8 dni temu

  No tak, już Wam jutjub skasuje na pewno film, który jest ideologicznie zgodny z dzisiejszymi medialnymi standardami.

 100. victors Andre

  victors Andre

  8 dni temu

  Ludziska więcej komentarzy i lajków dajemy to w trendy 👍😉

Następny