Tego odcinka nie możecie przegapić - 7 metrów pod ziemią - TRAILER

Premiera: czwartek, godz. 18:00

Komentarze

 1. Anna Szczełkun

  Anna Szczełkun

  5 dni temu

  Czytając komentarze pod tym trailerem już widać jak bardzo potrzebne są takie materiały. Czekam niecierpliwie na odcinek. I wszystkim przypominam o możliwości zgłaszania komentarzy zawierających mowę nienawiści :)

  • Tomek O

   Tomek O

   3 dni temu

   W tych czasach każde wyrażanie poglądów jest mową nienawiści . Jak jest Ci tu źle zawsze możesz wyjechać do krajów gdzie jako kobieta będziesz nikim. Będziesz miała tam dużo do zgłaszania 😆o ile dożyjesz

  • MCroCopFFan

   MCroCopFFan

   4 dni temu

   @Anna Szczełkun zgloś siebie za dysmóżgię

  • CyganOnFire

   CyganOnFire

   4 dni temu

   Mowa nienawiści nie istnieje :)

  • Tom Anderson

   Tom Anderson

   4 dni temu

   Za to że terrorystów bronisz zgłaszam cie !

  • Sylwia Gorna

   Sylwia Gorna

   4 dni temu

   a krytykować można lub mieć inne zdanie czy już nie?

 2. Kit HAD

  Kit HAD

  18 godzin temu

  Ciekawe czy te dwie osoby potrafiłyby żyć obok siebie ? Np. jako sąsiedzi. Co powiedziałby o swoim sąsiedzie swoim dzieciom lub znajomym ? Ale najważniejsze to my powinniśmy zadać sobie pytanie czy stanęliśmy w obronie kogoś kto tego potrzebował? Czy zrobiliśmy coś kiedy czuliśmy że powinniśmy?

  • Kit HAD

   Kit HAD

   17 godzin temu

   Film dobry zmuszający do myślenia. Tylko nie wiem czy autor aby napewno tego chciał.

  • Kit HAD

   Kit HAD

   17 godzin temu

   Czy zrobiłeś coś kiedy gnębiono twojego kolegę w podstawówce bo był niski gruby czy mu uszy odstawały ??? Był muzułmaninem ,świadkiem Jehowy , czy babtystą. Od dziecka wyśmiewamy , szydzimy z tego co inne. Kiedy nauczymy się akceptować? Czy muzułmanie nauczą się akceptować gejów ? Czy muzułmanie nauczą się akceptować równość kobiet? Czy katolicy nauczą się akceptować .... Gdzie tkwi błąd ??? Jak to ogarnąć ??? Pomyślcie sami. Bo media na pewno w tym nie pomogą .

 3. Amstafeskull

  Amstafeskull

  Dzień temu

  Proszę o obiektywizm, wiadomo jacy są muzułmanie

 4. kazik kulih

  kazik kulih

  2 dni temu

  Nienawidzę islamu i mam do tego prawo.

 5. MrMatiXIX

  MrMatiXIX

  2 dni temu

  Unsub

 6. Gre Gor

  Gre Gor

  2 dni temu

  Bycie gejem to normale i koniec!

 7. One

  One

  2 dni temu

  Lewactwo tfu

 8. MrRazorLive

  MrRazorLive

  2 dni temu

  Czuję się jak w propagandowym TVN-ie lub Polsacie. Na siłe wybielanie wyznawców islamu. Byłem we Francji, wiem, co zrobili Oni z tym krajem, nie. Podziękuję. Ten komentarz i tak zostanie usunięty, bo wolności słowa musi stać się zadość ;) Unsub + lapka w dół. Zawiiodłem się mocno

 9. Mo B

  Mo B

  3 dni temu

  Poproszę odcinek o postrzeganiu Polaków i hipokryzji za granica np Paryż, sama będąc tam doświadczyłam zakłamanego obrazu ze jesteśmy nietolerancyjni, zaściankowi, konserwatywni itd. Później pojawiało się moje pytanie, a może Wy paryzanie jesteście tacy ? Ponieważ w Polsce mogę wejsc do każdej dzielnicy robię często w nocy zakupy w Tesco 24, i nie boje się na ulicy, może to wy dyskryminujecie białe kobiety, bo ja tak sue czuje tutaj w Paryżu. Po 19 sama nie wychodze w ogóle nie chodzę za daleko. A na domiar wszystkiego w biały dzień zaczepiają mnie araby krzycząc za mną na ulicy. Zaczepiając i dotykając np ręki. Sorry dla prowadzącego ale byłam w Paryżu 2 mies byłam tez w Niemczech o nie chce takiej polski jak na zachodzie. W Londynie każdego dnia gwałcone jest 5 kobiet, nikt o tym nie mówi głośno.

 10. Nergal 20

  Nergal 20

  3 dni temu

  Chyba ten kanał powoli się chyli ku upadkowi . Początki były świetne masa kontrowersyjnych osób domina , showup , gangster itd . A teraz co yotuberzy a to facety co szczury łapie . No kurde to już nie to naprawdę wolał bym rozmowe z jakimś seryjny zabójcą itd a nawet z jakimś dla niektórych szalonym osobami typu Egzrocysta , łowcy duchów, badacze ufo itd . Z ciekawego kanału kontrowersyjnego z czasem naprawdę dziwnych rozmów . Robi się zwykła tv eh szkoda mega szkoda to już nie to .

 11. Deutschmann 123

  Deutschmann 123

  3 dni temu

  Stop homofobii. Stop islamofobii

 12. Arche GC

  Arche GC

  3 dni temu

  Samochody pułapki pod ambasadami też nie istnieją

 13. Adaś Paker

  Adaś Paker

  3 dni temu

  jebać muzułmanów i co mi teraz zrobicie?

 14. Pizzaioli w Polsce

  Pizzaioli w Polsce

  3 dni temu

  Soros zaczął Cie finansować czy zwyczajnie Cie do tego zmusili? Jak psiego ogona czepiasz się tematów, które ni jak mają się do naszej rzeczywistości. Polska to pięku-tolerancyjny kraj ale nie myl tolerancji z afirmacją. A takimi odcinkami właśnie afirmujesz LGBT+ i dmuchasz balona pod nazwą "nienawiść Polaków do muzłumanów i Islamu". Czy tak ciężko racjonalnie i obiektywnie stwierdzić fakt iż polskie społeczeństwo nie życzy sobie narzucania lewackiej ideologi i homopropagandy. Ta mniejszość nie ma prawa wymagać od nas akceptacji ubiegania się o rozszeżanie swoich praw. Jedź i rób swoje programy tam gdzie na prawdę Cie potrzebują, w miejsca w których homosie ponoszą śmierć. Siedzisz sobie wygodnie w foteliku i atakujesz nas za to że nie damy się sterroryzować poprawności politycznej, lepiej podziękuj i zacznij robicć wartościowe materiały.

 15. Crusader 88

  Crusader 88

  3 dni temu

  Jak się przejdzie po którymś z niemieckich miast, to tylko się takie kaptury widzi. Bezrobotne, na zasiłku po pięcioro dzieci. Jak wam się nie podoba nasza kultura i to jak jesteście w niej postrzegane, to zawsze możecie wrócić do swoich krajów, bo przecież tam się dużo lepiej żyje. Pasożyty.

 16. Mizune Hiwatari

  Mizune Hiwatari

  3 dni temu

  Co do muzułmanów to z niczego się to nie wzięło. Mają miano terrorystów bo nimi są, nie chce mi się wierzyć w to że ktoś zostaje przy tej "religii" z miłości, chęci czynienia dobra itd sraty taty. Zamysł tej religii to niesienie gwałtu, okrucieństwa itp., więc jeśli ktoś umyślnie mówi "tak, wyznaję to", to nie ma prawa mieć pretensji do innych że jest odbierany w taki sposób. To trochę tak jakby rzeźnik mówił zwierzęciu przed zarżnięciem "bo wiesz, właściwie to ja wolałbym kroić jabłka...", mało przekonujące.

 17. Andrzej Strzelba

  Andrzej Strzelba

  3 dni temu

  Przyjmowanie islamistów może wpłynąć pozytywnie na gospodarkę, np. zapewnić spory wzrost popytu na znicze #StopMowieNienawiści ;)

 18. wikidivergent 16

  wikidivergent 16

  4 dni temu

  W Polsce potrzebne są takie materiały. Aby nikt, bez względu na to w co wierzy, bez względu na to kogo kocha, nie był odrzucany przez społeczeństwo. Każdy jest człowiekiem i należy mu się szacunek

 19. Marcopol0 11

  Marcopol0 11

  4 dni temu

  Pani muzułmanka ma problem bo ludzie źle o niej mówią, ale jej religia nakazuje pozabijać tych ludzi, więc jak jej przeszkadza gadanie to niech postąpi według religii...

 20. Laenor Velaryon

  Laenor Velaryon

  4 dni temu

  Pewnie, homofobia w Polsce istnieje tak samo jak Ksenofobia obydwa te zjawiska są złe i nie można ich tolerować, tylko szkoda że nikt nie mówi o tym jak w islamie traktuje się ludzi innej wiary lub innej orientacji. Jestem homoseksualny i nie chcę żeby wpuszczano do Polski emigrantów bo nie potrzebuje tutaj więcej homofobów :)

  • cosi cosik

   cosi cosik

   4 dni temu

   W punkt +1

 21. WyjadaczPorzeczek

  WyjadaczPorzeczek

  4 dni temu

  Gdyby nie religie już dawno skolonizowalibyśmy Kosmos. Przegapię ten odcinek.

 22. Gifted.

  Gifted.

  4 dni temu

  Co sie patrzysz pedale?

 23. Heavy

  Heavy

  4 dni temu

  O tyle dobrze że w komentarzach prawie nikt nie czepia się homoseksualizmu. To już jakiś postęp

 24. P aczek

  P aczek

  4 dni temu

  Fakt, że w oczach zwykłych ludzi muzułmanie są postrzegani jako terroryści jest spowodowane stereotypem, który wiadomo z czego się wywodzi. Może nie walczmy z samym stereotypem ale z zachowaniem części grupy, z której owy pochodzi.

 25. Monsterek JUK

  Monsterek JUK

  4 dni temu

  Nie ma czegoś takiego jak mowa nienawiści. Co za debilny kanał

 26. Long White Lane

  Long White Lane

  4 dni temu

  Ten film nie ma na celu bronić radykalnego islamu, więc nie wiem skąd ból dupy w komentarzach. Problem nietolerancji wobec muzułmanów istnieje, więc dobrze że powstał o tym odcinek. Zarzucanie stronniczości autora jest po prostu śmieszne, biorąc pod uwagę fakt że przeprowadzał on wywiady z najróżniejszymi ludźmi. Idealnym przykładem są rozmowy z księdzem i byłem księdzem, którzy opisywali kościół z dwóch różnych perspektyw. W zasadzie ten wywiad przeciwstawia się nurtowi ciśnięcia po islamie gdzie tylko się da, bez jakichkolwiek merytorycznych argumentów.

  • Anna el

   Anna el

   4 dni temu

   No więc właśnie, w dodatku ci co się tak rzucają i ogłaszają wszem i wobec że "odsubskrobywują" kanał ( jakby to kogoś obchodziło) nawet tego filmu nie widzieli, a już mają swoje opinie. A na jakiekolwiek argumenty, kontrargument to " ty lewaku"🤦‍♀️ poziom zerowy

 27. Aga Podhorodecka

  Aga Podhorodecka

  4 dni temu

  Czytam Komentarze i jest mi tak okropnie wstyd za mój zacofany kraj...

 28. Xardes

  Xardes

  4 dni temu

  Czasami już nie wierzę jak niektorym wchodzi do głowy poprawność polityczna. Dla wszystkich osób które uważają że islam to religia pokoju polecam poczytać Hadisy

 29. Spektroskopia Elektronowa

  Spektroskopia Elektronowa

  4 dni temu

  Wszystkie muzułmanki są obleśne brzydkie. Dobrze, że swoje walory chowają pod tymi chustami.

 30. Pancerny Samuraj

  Pancerny Samuraj

  4 dni temu

  Temat ten należało poruszyć na łamach tego kanału już dawno temu, i cel jest jak najbardziej słuszny. Obejrzę z przyjemnością, lecz mam inne zastrzeżenie. Mianowicie dziwi mnie jak bezmyślnie większość przyjmuje hasło tzw. "mowy nienawiści" tylko dlatego, iż pojawiło się one w obiegu mowy publicznej za sprawą władz na całym świecie. Otóż rozwieję wasze wątpliwości: To pojęcie nie istnieje, nie ma czegoś takiego jak "mowa nienawiści", ale jest *podżeganie do nienawiści* (coraz rzadziej spotykane, ktoś zauważył?). Czym się oba zwroty różnią? Nie są to bynajmniej synonimy jak większość uważa. Niejaka "mowa nienawiści" jest pustym określeniem wykreowanym przez globalistów imających się w różnoraki sposób "ciemnej strony" lewicy. Są to na ogół osoby bardzo dobrze nam znane z naszego polskiego podwórka, które na co dzień dużo mówią pięknych frazesów o polskiej polityce i tej światowej, ale widać, że jest z nimi coś nie tak. Istnieje w nich pewne "drugie dno", po którym widać, iż mają oni niebezpieczne ciągoty do trockizmu, stalinizmu lub bolszewizmu chociażby. Oko przeciętnego obywatela nie jest w stanie wychwycić szczegółów będącymi podobieństwami do ogólnego konterfektu Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich. Rozgadałem się jak zwykle, lecz zmierzam do tego, iż największym obecnym osiągnięciem tychże person jest nie tylko sztuczna kreacja "mowy nienawiści", lecz także ukrycie faktu, iż pojęcie jest to błędne gdyż nie zawiera ono żadnej ścisłej definicji. Wszyscy mówią o "mowie nienawiści", lecz nikt nie jest w stanie wyjaśnić konkretnie czym ona jest? Nagłe zaćmienie umysłowe? Wcale nie, prawdą jest natomiast to, iż definicja jest niezwykle płynna. Idźmy tym tropem dalej: Skoro jest niestabilna to w każdej chwili przyjmowane jest trochę inne objaśnienie tego pojęcia. Dziś "mowa nienawiści" jest tym czym określą ją media, jutro może być już czymś innym. Najważniejszym jednak aspektem, podsumowującym całą moją wypowiedź jest fakt, że skoro "mowę nienawiści" wykreowały media i władze na całym świecie to one w myśl swojego "widzi mi się" mogą rozszerzać zakres tych słów praktycznie w nieskończoność dorabiając przysłowiową "gębę" każdemu kto mógłby wyjawić "przypadkiem" za dużo prawdy na temat np. kolejnego z rzędu przekrętu pana prezesa. Wtedy, odmiennie do wczoraj gdy znaczyła coś innego, na scenę wkracza "mowa nienawiści" i taka osoba jest aresztowana za "szerzenie wrogich poglądów". Podsumowując: Neomarksiści i wszelacy "zakamuflowani dobrodzieje ludzkości" sprytnie i umiejętnie posługują się naszym językiem powszednim. Potrafią tworzyć różnorakie neologizmy a następnie wszczepiać je w umysły kolektywu co sprawia, iż zaczyna on mówić tak jak życzy sobie tego władza. Tak oto powstała "mowa nienawiści". Pojęcie, które rzekomo powstało dla dobra poszczególnych uciskanych ludzi a w rzeczywistości ma ono służyć eliminowaniu wszystkich tych, którym nie podoba się kierunek, w którym zmierza świat sterowany przez naszych "bohaterów". "Podżeganie do nienawiści" z kolei próbuje się usunąć w cień albowiem zwrot ten jest jasno zdefiniowany i nie można nim manipulować tak jak "mową nienawiści". Ostateczna konkluzja: Temat *podżegania do nienawiści* jest ważny i należy go poruszać, lecz trzeba zwracać również uwagę na to, iż jest to wątek, na którym media oraz władze całego świata robią duży interes, business, w którym wcale nie chodzi o dobro ludzkości tylko o ujednolicenie mas świata w celu łatwiejszej ich kontroli. "Mowa nienawiści" to po prostu kolejny przejaw działalności wpływowych globalistów, któremu niestety udało się paść na podatny grunt i nie będę nazbyt odkrywczy jeżeli napiszę, że konsekwencje tego sukcesu mogą być wysoce niepożądane, szczególnie przez osoby, które myślą, iż spamując wszędzie tym określeniem rzeczywiście "zmienią oblicze tej ziemi" (jak to mawiał Jan Paweł II). Owszem, zmienicie postawy ludzkie, ale na takie, które odpowiadają tym, którzy zarządzają tą korporacją zwaną "Mową Nienawiści S.A". Wtedy to dopiero ujrzymy ukryty głęboki sens "podżegania do nienawiści" taki sam, lub nawet gorszy od tego jaki zafundowały ludzkości systemy totalitarne XX wieku.

 31. Łukasz Król

  Łukasz Król

  4 dni temu

  Ludzie wy jesteście zdrowo jebnięci. Nagle się okazuje ze każdy przestudiował cały Koran i jest super znawcą. Coś mi się wydaje że kobieta która przez całe życie jest muzułmanką może wiedzieć trochę więcej od was o tym jak wygląda Islam, co może robić a czego nie, do czego ma prawo itd. Aż tak bardzo wam przeszkadza że ktoś wyznaje jakąś religię?

 32. Marta Hajduk

  Marta Hajduk

  4 dni temu

  Ciekawa jestem czy to będzie jedyny odcinek o tej tematyce. Muzułmanie i geje nie są jedynymi grupami, które padają ofiarami mowy nienawiści w Polsce. Żydzi, Romowie, osoby o kolorze skóry innym niż biały.

 33. elo elo 420

  elo elo 420

  4 dni temu

  Jebać islam i tyle w temacie

 34. Figurki z Plasteliny

  Figurki z Plasteliny

  4 dni temu

  ta ciekawe gdzie ta bomba

 35. Frederica M. - B.

  Frederica M. - B.

  4 dni temu

  Czyli bohaterka Kwiatu pustyni, oraz tych wszystkich książek, poświęconych kulturze islamskiej kłamią? :-) Media odnoszące o coraz to nowych "incydentach" na świecie też? Moi znajomi mieszkający w Szwecji, Niemczach, Anglii? Panie Rafale, ja Pana szanowałam za rzetelność i odwagę. A Pan poszedł w poprawność polityczną. Naprawdę Pan chce, żeby kobiety w Pana rodzinie za kilka lat musiały nosić burkę? Nawet, gdyby muzułmanie nam nie zagrazali, to jak można promować kulturę, która tak traktuje kobiety? Ja chcę być wolna w swoim własnym kraju, jestem Europejką. Tu mam prawo do edukacji, pracy i decydowania o sobie. Mogę do ginekologa pójść. Mogę się ubierać jak chcę. A tam? Co Pan chce osiągnąć tym filmem? Polacy głupi nie są. Jeśli rozsądek i instynkt samozachowawczy to ksenofobia i brak tolerancji, to jestem nietolerancyjną ksenofobką. Wkleję tu link do pewnego materiału na yt, który krytykuje nas Polaków, że nie chcemy przyjmować imigrantów. A w komentarzach głosy z całego świata, że dobrze robimy. plchannel.net/vision/wideo-TYSX2vI7oPk.html

 36. Dalinar Kholin

  Dalinar Kholin

  4 dni temu

  W ciekawą stronę zmierza ten program. plchannel.net/vision/wideo-vMVSunDPRXs.html

 37. Krzysztof P.

  Krzysztof P.

  4 dni temu

  Czy wszędzie musi być wtrącana polityka przez znaczną część komentatorów (lewactwo etc.)? Nie można popatrzeć na odcinek ze strony subiektywnej danych rozmówców? Nie żeby coś, ale Wasze opinie też są subiektywne. To jest straszne, zero absolutne empatii. A jak nie chcecie, to nie oglądajcie i problem z głowy i głowa lżejsza. Dobrze jest spożytkować czas z pisania niepotrzebnych komentarzy na inne konstruktywne rzeczy, nie? Peace and love i życzę więcej uśmiechu i pomyślunku, a mniej wrogości i nienawiści. :)

 38. Agnieszka Makarewicz

  Agnieszka Makarewicz

  4 dni temu

  Nie bede ogladac na 100% /mam dosyc juz po samej zapowiedzi / (pierwszy przegapiony odcinek) Szkoda ze nie bedzie dwoch osobnych z tymi osobami /ale wypowiedzi tej Pani nie chce sluchac

 39. xTer YT

  xTer YT

  4 dni temu

  Może teraz Tomasz Sekielski

 40. SZiROgada

  SZiROgada

  4 dni temu

  a ja właśnie przegapię. Przepraszam bardzo, ale tego nawet nie trzeba oglądać by wiedzieć o czym będzie cały odcinek."prześladujo mnie". Ok, nie popieram atakowania kogokolwiek ze względu na płeć, religie, przekonania itp, ale ten film nic nowego nie wniesie. Oglądając np. film ze szczurołapem no to dowiem się jakiś ciekawych rzeczy. A w tym nadchodzącym filmiku? Nie, dziękuję. Proponuję wrzucać filmiki z ciekawymi gośćmi niż mieszać się w sprawy ideologiczne.

 41. Damian Drabek

  Damian Drabek

  4 dni temu

  Wnoszę za delegalizacją/eksterminacją ludzi(wszystkich). To rozwiąże problemy ludzkości.

  • Damian Drabek

   Damian Drabek

   4 dni temu

   BTW. Kto chce do bunkra i żyć potem w spokoju?

 42. Krys

  Krys

  4 dni temu

  Trailer trochę "potargał" moją psychą .., jestem ciekaw rozwoju tego odcinka

 43. Agata Żaba G.

  Agata Żaba G.

  4 dni temu

  Po pierwsze: kto czytał całą Biblię i Koran? Żyjecie z muzułmaninem? Najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie mają z tymi ludźmi do "Czynienia" muzułmanin muzułmanów nierówny, w każdym kraju, mieście jest różnie. Jedni bardziej praktykują, inni mniej lub nawet wcale. Mój narzeczony jest Turkiem. Jestem z nim 3,5 roku i mieszkam więcej niż 2 lata, jego rodziców też znam i szczerze mówiąc są bardziej lajtowi niż nie jeden Polak ;) Jego mama robi swoją, a ojciec swoje, spełniają się , mama nie nosi chusty, jeśli nosi to taka tradycja tylko i wyłącznie, żadne niewolnictwo. Mam też kilku znajomych z Turcji, Tunezji, Algerii i innych i szczerze mówiąc nie spotkałam się z tym by jakoś źle traktowali kobiety, byli "źli". Zoo ludzie mogą być wszędzie, nawet Twój sąsiad może dziś lać swoją żonę. Co do terrorystów to Isis leży w miejscu gdzie główna religią jest muzułmanin. Poza tym islam nie ma 20 lat, a popatrzcie sobie kiedy zaczęły się ataki? W krajach muzułmańskich też innych wysadzają z różnych powodów. A z resztą zjedzcie się wszyscy.

 44. Cezary Krukowski

  Cezary Krukowski

  4 dni temu

  Dlaczego mam to gówno w polecanych? 😿

 45. szymon7xx7

  szymon7xx7

  4 dni temu

  Poprosze o odcinek o pedofilli wśród świadków jehowy

 46. Soph

  Soph

  4 dni temu

  Będzie się działo w komentarzach... Jak już pod trailerem się zaczyna...

 47. Sebastian Duży

  Sebastian Duży

  4 dni temu

  ❤️❤️❤️❤️

 48. Typiarz

  Typiarz

  4 dni temu

  Ale z muzułmanami to prawda była nawet mają tak napisane w Koranie

 49. Silkusss1234

  Silkusss1234

  4 dni temu

  Są o wiele lepsze tematy na tym świecie ...

 50. devil3sixi yeah

  devil3sixi yeah

  4 dni temu

  Czy to nie jest wejście na niepewny grunt?

  • Ola Ola

   Ola Ola

   4 dni temu

   Zdecydowanie ale to chyba o to chodzzi

 51. matesz śliwiński

  matesz śliwiński

  4 dni temu

  to będzie mocne

 52. GranuL

  GranuL

  4 dni temu

  I tak zniszczyłeś to co wypracowałeś.

 53. Boy

  Boy

  4 dni temu

  Może wrzuć coś o wylewniu kobietom kwasu na Twarz, albo o publicznej dekapitacji chrześcijan w ich krajach. Albo o paleniu ich żywcem w klatkach, paleniu kościołów i przymusowi przejścia na islam. O milionach zabitych, zgwalconych, okaleczonych. Skurwiale lewactwo. Już zdążyłes nagrać o byłym księdzu który odszedł od kościoła bo jest zły, o parze homo która 'szczęśliwie' wychowuje dziecko, i o molestowanie kobiecie która mogłaby tego uniknąć gdyby nie fakt że w szkole nie miała edukacji seksualności. Propaganda, propaganda, propaganda - to jedyny cel tego kanału, pod przykrywką poruszania ciężkich tematów. A ludzie lykaja to jak cukierki, bo 9/10 z nich to zjeby bez własnych asertywnych poglądów

 54. Inkoguto

  Inkoguto

  4 dni temu

  "Wszystkie muzłumanki są niewolnikami, nie mają żadnych praw" *Nosi symbol opresji kobiet Islamu na głowie* Czekam z niecierpliwością na materiał promujący Islam jako religię pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 55. Pawel Maslanka

  Pawel Maslanka

  4 dni temu

  I pyk... jeden subskrybent mniej. Prawdy tu nie poznam, a propaganda leje się już z każdej strony.

 56. WOJCIECH T

  WOJCIECH T

  4 dni temu

  Można przegapić, szkoda mi na Ten odcinek marnować życie...

  • Agnieszka Makarewicz

   Agnieszka Makarewicz

   4 dni temu

   WOJCIECH T mi tez 👍🏻

 57. Wikash MSP

  Wikash MSP

  4 dni temu

  Czekam na odcinek. 🤔🤗 Może wywiad z kimś, kto ma TMAU? Wygoogluj sobie ,,zespół rybiego odoru". Wiem, że znalezienie takiej osoby w Polsce graniczy z cudem, lecz w internecie na kilku forach tych ludzi już widziałam. Miłego dnia 🎶

 58. Bartek Bartek

  Bartek Bartek

  4 dni temu

  O kurczaki, to będzie mega kontrowersyjny odcinek i temat

 59. kalmarzec

  kalmarzec

  4 dni temu

  Ojej jacy oni biedni.Przeciez Islam to religia miłości i pokoju a geje od zarania dziejów chcą oznajmić całemu światu ze są gejami

 60. Dawid Jóźwiak

  Dawid Jóźwiak

  4 dni temu

  U mnie dzisiaj w pracy był tęczowy na rozmowie o prace. Uszminkowany, z jakąś opaska. Chyba mu odmówili. Są nas pewne granice między normalnością a jej brakiem. Muzulmanina jeszcze nie ma ale wszystko przed nami. Nie, nie pracuje w międzynarodowej korpo :)

  • Dawid Jóźwiak

   Dawid Jóźwiak

   4 dni temu

   Ola Ola w magazynie

  • Ola Ola

   Ola Ola

   4 dni temu

   A gdzie pracujesz??

 61. Ginger Bread

  Ginger Bread

  4 dni temu

  WSTAWIAJ TO SZYBCIEJ

 62. maksymilian pomorski

  maksymilian pomorski

  4 dni temu

  Przyszedłem tu tylko dla gównoburzy w komentarzach

 63. Marcin Zielinski

  Marcin Zielinski

  4 dni temu

  Przyjedźcie do mnie do Szwecji .. oprowadzę was po Sztokholmie .. po dzielnicach takie jak Rinkeby, Tensta, Akalla.. pogadamy ! A te wszystkie dziewczęta co piszą tu o mowie nienawiści xenofobii itp. Zapraszam Pierwsze .. siedzicie sobie cichutko w swoich domach przed klawiaturą albo na smartfonach gdzieś w galerii popijając kawe.. powiem wam - W Dupie Byłyście i Gówno widziałyście !

  • slv axb

   slv axb

   15 godzin temu

   +Anna el jak możesz porownywac polakow.. kto urzadza sobie zbiorowe gwalty na kobietach, kto przeprowadza ataki terrorystyczne, kto nie potrafi uszanowac kultury i praw w kraju do ktorego wyjechal, oraz nie potrafi sie zintegrowac z lokalnymi i tworzy swoje dzielnice.. Polacy, czy twoi ukochani muzulmanie?

  • Arche GC

   Arche GC

   Dzień temu

   +Anna el tak sie sklada ze bylem w mexico city dwukrotnie. Bylem też okradziony. Kartele nie zabijają ludzi dla zabawy, bo nie mają w tym interesu. Co do religii, syria nie rowna sie ZEA. Liczy sie też poziom rozwoju państwa. W większości z tych krajów jest on niski. Nawet w rozwiniętych państwach muzułmańskich kobiety mają mniej praw. Jakis czas temu w Ar.Saud. odbyla sie konferencja dt. Praw kobiet. Nie zostały zaproszone bo nie mają prawa dyskutować ze swoimi właś... Tzn mężczyznami

  • Marcin Zielinski

   Marcin Zielinski

   3 dni temu

   Anna el Mam wielu Przyjaciół muzułmanów w moim wieku.. zajebisci ludzie tylko rodziców mają jebnietych ! I swoje ”rady starszych” imamów sami też tak twierdzą ale nie mogą nic zrobić bo zaraz rodzina bedzie musiała sie ich wyprzeć i zerwać kontakty.. coś jak u jechowych..

  • Anna el

   Anna el

   3 dni temu

   +Marcin Zielinski tak samo jak ogromna część muzułmanów też się tam urodziła. A niektórzy mają nawet po 40 lat

  • Anna el

   Anna el

   3 dni temu

   +Arche GC porównywanie wszystkich islamskich krajów do jednego.do jak porównanie wszystkich katolickich krajów do jednego. Jedź sobie do Meksyku i pochodź w nocy po nieturytycznej części poństwa. Zobaczymy jak długo pochodzisz żywy. Poza tym pierwsze słowo i od razu wulgarne? Żegnam

 64. Mati_zimny

  Mati_zimny

  4 dni temu

  Może odcinek z Andrzejem Dołeckim?

 65. Albert Göring

  Albert Göring

  4 dni temu

  Nie ma to jak zajmować się nic nie znaczącą mniejszością, która ma prawa jak wszyscy, a nie wiadomo co jeszcze by chciała. Jest tyle ważniejszych i ciekawszych spraw w naszym kraju...

 66. movemelody1

  movemelody1

  4 dni temu

  Zainteresowanym tematem polecam książkę ściganej za napisanie prawdy Somalijki muzułmańskiego wyznania Aayan Hirsi Ali - " Niewierna ".

 67. lilly

  lilly

  4 dni temu

  Material ten, juz widze, bedzie bardzo malo obiektywny. Muzulmanka ta bedzie przedstawiona jako ofiara. Jest ofiara, bo jest Muzulmanka, ale nie dlatego, ze jest dyskryminowana przez innych, tylko przez jej wlasna religie. Islam glosi, ze kobieta jest warta polowy mezczyzny. Gdyby chciala odejsc od swojej religii jest to karane smiercia. Gdyby dopuscila sie cudzolostwa moze zostac ukamienowane. Tak nakazuje jej religia. Owszem, nie w kazdych rejonach jest to praktykowane, ale prawda jest, ze ich wlasna religia robi z niej ofiare, nie inni ludzie. Materialu tego nie obejrze, bo wiem, ze przedstawiona bedzie jedna strona medalu.

 68. bella xox

  bella xox

  4 dni temu

  Tak, strasznie dziwne, ze akurat na jedna "biedna" religie caly swiat mowi, ze jest zla...

 69. Szczerzy do bólu

  Szczerzy do bólu

  5 dni temu

  Aaaa mogłam urodzić się w USA

 70. Morfeusz

  Morfeusz

  5 dni temu

  Ciekawe jakie będą relacje pomiędzy muzymanami a lgbt... obstawiam że nie będzie już tak kolorowo 😅

 71. BassTechnologist

  BassTechnologist

  5 dni temu

  Skoro tyle hejtu zdążyło się wylać, to ja proponuję wywiad z byłym narodowcem - osobą, której hasełka pseudopatriotyczne i pseudonacjonalistyczne wręcz same wychodziły z gardła, a obecnie wie, kim jest ta zdegenerowana banda i na co ich stać, żeby to objąć władzę w tym kraju. P.S Sam byłem narodowcem przez 5 lat, o mały włos nie wstąpiłem do ONR. Powiem tylko tyle - nie można im ufać.

 72. Fallen Angel

  Fallen Angel

  5 dni temu

  Czekam teraz też na film o prześladowaniu katolików w innych krajach

 73. MakSzaba 00

  MakSzaba 00

  5 dni temu

  Islam to zło największe spośród wszystkich religii

 74. Fake I Swear

  Fake I Swear

  5 dni temu

  Ta Pani nie zna Koranu? Tu mam dylemat bo jednocześnie zaprzecza temu co w nim jest napisane, i robi to co jest jej przez koran przykazane. Kłamie innowiercom dla dobra religii i przypisuje nam rzeczy okrutne które nakazuje im koran. Albo jest głęboko wierząca, albo nie zna swojej religii. Tyle w temacie, słabe intro, słabe ogarnięcie tematu.

 75. Roszpunka Kowal

  Roszpunka Kowal

  5 dni temu

  Rodzice mojego narzeczonego są muzulmanami I można powiedzieć że to mama ma więcej do powiedzenia od ojca

 76. TheBarca203

  TheBarca203

  5 dni temu

  JAK MUZUŁMANIE SĄ TACY BIEDNI TO POCZYTAJCIE CO SIE DZIEJE WE FRANCJI, W NIEMCZECH, W SZWECJI... WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE NP DO HISZPANII I POZYWACIE RANDOMOWA RESTAURACJE BO SPRZEDAJE MIESO ZE SWINI ? NO BO JAK TAK MOZE BYC ZE SIE NIE PODPORZĄDKOWUJĄ POD WASZA JEDYNA SLUSZNA RELIGIE... ALBO MACIE WIEKSZE PRAWA BO JESTESCIE UCHODZCAMI/MUZUŁMANAMI NIZ LOKALNI ZWYKLI LUDZIE ? SPRAWY GWAŁTOW SĄ TUSZOWANE I ZWYKLE ZAMIATANE POD DYWAN (SYLWESTER W NIEMCZECH :) )... JAK TO JEST ZE W KRAJU KTORY JEST CHRZESCIJANSKI POWSTAJĄ MECZETY ? WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE DO DUBAJU I NAKAZUJECIE IM ZBUDOWAC KOSCIOL ? PANIE GĘBURA, NIE JESTEM HOMOFOBEM, ALE NIE BEDE SIE ZGADZAŁ NA COS TAKIEGO W MOIM KRAJU... KTO JEST ZA PRZYJECIEM IMIGRANTÓW NIECH PRZYJMIE NP 2 DO SWOJEGO DOMU NA 3 MIESIĄCE, ZOBACZYMY CZY ZMIENIĄ ZDANIE CZY WYDARZY SIE JAKAS TRAGEDIA... JA JAKO POLAK NIE CHCE ISLAMU W POLSCE, GDZIES MUSI BYC GRANICA

 77. TheBarca203

  TheBarca203

  5 dni temu

  JAK MUZUŁMANIE SĄ TACY BIEDNI TO POCZYTAJCIE CO SIE DZIEJE WE FRANCJI, W NIEMCZECH, W SZWECJI... WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE NP DO HISZPANII I POZYWACIE RANDOMOWA RESTAURACJE BO SPRZEDAJE MIESO ZE SWINI ? NO BO JAK TAK MOZE BYC ZE SIE NIE PODPORZĄDKOWUJĄ POD WASZA JEDYNA SLUSZNA RELIGIE... ALBO MACIE WIEKSZE PRAWA BO JESTESCIE UCHODZCAMI/MUZUŁMANAMI NIZ LOKALNI ZWYKLI LUDZIE ? SPRAWY GWAŁTOW SĄ TUSZOWANE I ZWYKLE ZAMIATANE POD DYWAN (SYLWESTER W NIEMCZECH :) )... JAK TO JEST ZE W KRAJU KTORY JEST CHRZESCIJANSKI POWSTAJĄ MECZETY ? WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE DO DUBAJU I NAKAZUJECIE IM ZBUDOWAC KOSCIOL ? PANIE GĘBURA, NIE JESTEM HOMOFOBEM, ALE NIE BEDE SIE ZGADZAŁ NA COS TAKIEGO W MOIM KRAJU... KTO JEST ZA PRZYJECIEM IMIGRANTÓW NIECH PRZYJMIE NP 2 DO SWOJEGO DOMU NA 3 MIESIĄCE, ZOBACZYMY CZY ZMIENIĄ ZDANIE CZY WYDARZY SIE JAKAS TRAGEDIA... JA JAKO POLAK NIE CHCE ISLAMU W POLSCE, GDZIES MUSI BYC GRANICA

 78. TheBarca203

  TheBarca203

  5 dni temu

  JAK MUZUŁMANIE SĄ TACY BIEDNI TO POCZYTAJCIE CO SIE DZIEJE WE FRANCJI, W NIEMCZECH, W SZWECJI... WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE NP DO HISZPANII I POZYWACIE RANDOMOWA RESTAURACJE BO SPRZEDAJE MIESO ZE SWINI ? NO BO JAK TAK MOZE BYC ZE SIE NIE PODPORZĄDKOWUJĄ POD WASZA JEDYNA SLUSZNA RELIGIE... ALBO MACIE WIEKSZE PRAWA BO JESTESCIE UCHODZCAMI/MUZUŁMANAMI NIZ LOKALNI ZWYKLI LUDZIE ? SPRAWY GWAŁTOW SĄ TUSZOWANE I ZWYKLE ZAMIATANE POD DYWAN (SYLWESTER W NIEMCZECH :) )... JAK TO JEST ZE W KRAJU KTORY JEST CHRZESCIJANSKI POWSTAJĄ MECZETY ? WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE DO DUBAJU I NAKAZUJECIE IM ZBUDOWAC KOSCIOL ? PANIE GĘBURA, NIE JESTEM HOMOFOBEM, ALE NIE BEDE SIE ZGADZAŁ NA COS TAKIEGO W MOIM KRAJU... KTO JEST ZA PRZYJECIEM IMIGRANTÓW NIECH PRZYJMIE NP 2 DO SWOJEGO DOMU NA 3 MIESIĄCE, ZOBACZYMY CZY ZMIENIĄ ZDANIE CZY WYDARZY SIE JAKAS TRAGEDIA... JA JAKO POLAK NIE CHCE ISLAMU W POLSCE, GDZIES MUSI BYC GRANICA

 79. Dima Dima

  Dima Dima

  5 dni temu

  Mozeeeee odcinek o KATOLIKACH I KOSCIELE w krajach muzulmanskich!!!!Dokladnie kolejne mydlenie oczuuuy!!!!!Zrob odcinek o ludziach ktorzyyyy BRONIAAA POLSKIEJ TRADYCJI I KULTURY!!!

 80. Oscerida

  Oscerida

  5 dni temu

  Co do muzułmanów. W każdej grupie ludzi znajdzie się kilkoro, co myślą inaczej, tzw. "wyjątki". Co nie zmienia faktu, że znaczna większość muslimów popiera prawo szariatu, przedmiotowe traktowanie kobiet i pragnie "nawrócić" Europę, a niewygodnych ludzi wybić.

 81. Dawid Gościński

  Dawid Gościński

  5 dni temu

  Chcecie formatować całe społeczeństwo tylko dlatego, ze margines (max kilka procent) to troglodyci którzy nie szanują nikogo kto odbiega od ich wyglądu, np. nawet wobec gości co mają długie włosy. Co do muzułmanów (-ek), mówienie, że nie mają żadnych praw to nie wytrzymuje podstawowej krytyki. Np. muzłumanie mają prawo oddychać. Co innego powiedzieć mają mniej praw od (...). To jest prawda. A to ze nasza kultura chrześcijańska (łacińska) jest w obecnym czasie mało odporna na zwartą siłę islamską to prawda. Żeby z nimi na równi konkurować musielibyśmy się zniżyć do ich poziomu, a to jest nie możliwe. Więc uważam że multikulti nalezy zatrzymać poprzez zakaz wpuszczania dalszych imigrantów, w przeciwnym razie juz możecie dzieciom kupić koran.

 82. movemelody1

  movemelody1

  5 dni temu

  Nie mam nic przeciwko tradycjom muzułmańskim i ich pielęgnowaniu ...ale u siebie. Tak jak nie chcę, żeby jakieś dzikie plemię np. z Amazonii panoszyło się w Europie i narzucało nam swoje zwyczaje... Czy to jest rasizm? Nie, to tylko prawo do obrony wypracowanej przez pokolenia cywilizacji, osobistej wolności i swoich praw we własnym kraju. Kiedy idę w gości, to się w cudzym domu nie rządzę, a jak mi się ktoś nie podoba, to go nie odwiedzam...punkt.

 83. Strzała

  Strzała

  5 dni temu

  śmieszy mnie to żeludzie się użalają nad muzłamankam ikeidy wPoslce meżczyna jesto wiel bardziej dyskryminowany czy europie

 84. Krzysztof Parski

  Krzysztof Parski

  5 dni temu

  jest o prześladowaniu muzułmanów, gejów i tym podobnych. Ja z chęcią tez bym posłuchał o prześladowaniu katolików

  • Anna el

   Anna el

   4 dni temu

   +Krzysztof Parski ale nie ma prześladowania katolików w Polsce, więc czemu ma o tym robić wywiady?

  • Tom 11

   Tom 11

   4 dni temu

   Na razie to jest na odwrót

  • Krzysztof Parski

   Krzysztof Parski

   4 dni temu

   Jakub K-ski dowiedz sie czegoś na ten temat i dopiero pogadamy

  • Jakub K-ski

   Jakub K-ski

   4 dni temu

   +Krzysztof Parski w krajach wysoko rozwiniętych wtf i czym ty mówisz

  • Krzysztof Parski

   Krzysztof Parski

   4 dni temu

   Jakub K-ski owszem, ale w krajach wysoko rozwiniętych albo muzułmańskich już tak i na pewno znajdą się osoby do wywiadu

 85. MatiSBN

  MatiSBN

  5 dni temu

  Co ona pierdoli ze muzułmanie chcą zniszczyć świat aż wkurwia taka Polka pseudo muzułmanka naoglądała się filmików i będzie pierdolic

 86. Roman Abramowicz

  Roman Abramowicz

  5 dni temu

  Haa gejjjj

 87. Szymon Obrzud

  Szymon Obrzud

  5 dni temu

  O niee polaki mnie nie lubią bo widzą co się dzieje w innych krajach UE i wiedzą że tu też tak będzie jak przyjedzie nas więcej jak oni tak mogą

 88. Arek Monster

  Arek Monster

  5 dni temu

  ,) dawać egzorcyzste !

 89. Piotr Dziura

  Piotr Dziura

  5 dni temu

  Przerażająca nietolerancja niestety panuje w Polsce. Może za 100-200 lat w Polsce będzie lepiej. Na razie jesteśmy na etapue średniowiecza. Aż dziwne że nie pali się u nas już czarownic na stosie. Bardzo potrzebny materiał. Nie mogę się doczekać. Czytając niektóre komentarze spod tego trailera widać jak bardzo są potrzebne takie filmy (polaczkowe "bydło" nadal żyje w średniowieczu)

  • Ola Ola

   Ola Ola

   4 dni temu

   Co za bzdury :DDDD

 90. Wsk 350 PL

  Wsk 350 PL

  5 dni temu

  O Boże kolejny lewacki Materiał....... Najpierw dziadzio Gej potem Mamy Lesbijki teraz to... Oj Boże tak jacy ci Muzłumanii biedni i prześladowani a My Polacy Tacy homofoby i rasiści a to co odwalają w Niemczech i Francji i Belgii oraz Holandii To propaganda PIS u i ziejemy mową nienawiści i dzięki takiemu postępowaniu w Polsce jeszcze nie doszło do Ani jednego zamachu a imprezy nie są obstawione kordonem Wojska święta są obchodzone w spokoju i bez obawy że jakiś świr wejdzie w tłum i się wysadzi w powietrze my z kolei mamy tylko politycznych świrów których kreuje nasza władza. No ale cóż trzeba być poprawnie politycznym i bronić tych przedstawicieli nowoczesnego życia oraz Religii "Pokoju" Niestety muszę dać unsub bo ten kanał zaczyna promować treści których ja nigdy nie będę popierał a szkoda bo kiedyś było inaczej lepiej bez tego syfu Zobaczymy czy zrobisz Materiał o chrześcijaninie prześladowanym w Kajach muzułmańskich o ile znajdziesz takiego z głową na Karku czy o gejach w krajach Muzułmańskich o ile jeszcze jakiś żyje jeszcze i ma swoje klejnoty między nogami czy właśnie głowę. AA no i czekam na Hejty od lewaków wyzywających mnie od wielbiciela pis u prawicowego dziecka i homofoba czy rasisty. Szkoda że ten kanał robi się lewy no ale cóż Praca w Newsweeku zobowiązuje.

 91. Matt.

  Matt.

  5 dni temu

  Ja jako gej nie rozumiem trochę pomieszania ze sobą całkowicie dwóch skrajności , homoseksualnego chłopaka i muzułmanki...Polecam zobaczyć jaka jest sytuacja gejów i lesbijek w krajach muzułmańskich, w najbardziej "liberalnym" muzułmańskim kraju - Turcji , dwóch gejów wzięło ślub na jachcie (bo bali się, że ludzie się włamią i ich zabiją) , potem dostawali pogróżki od rodziny , która groziła im śmiercią , za "hańbę" , którą przynieśli i do teraz muszą się ukrywać przed śmiercią. W krajach jak Arabia Saudyjska czy Pakistan gejów zabija się publicznie , zrzuca z dachów. Muzułmanie to poważny problem dla homoseksualistów , o tym się zapomina, a świeci bajką o tym jacy oni biedni i dyskryminowani.A co ja mam powiedzieć, jak ci "biedni" muzułmanie chcą mi poderżnąć gardło?

  • Karolina

   Karolina

   5 dni temu

   Masz rację i uważam, że powinno się więcej o tym mówić. Nie można tolerować przemocy i nie można tolerować łamania praw człowieka (homoseksualistów, kobiet czy "niewiernych").

 92. Olga Dąbrowska

  Olga Dąbrowska

  5 dni temu

  Mam wrażenie, że ten materiał jest komentarzem do wielu pojawiających się tu opinii, bo naprawdę świetnie się wpisują w schematy myślenia przedstawione w trailerze

 93. Wiktoria Płachta

  Wiktoria Płachta

  5 dni temu

  Ja to bym tylko chciala, zeby ludzie odrozniali islamistow od ekstremistow. Islam jest wiara bardzo podobna do chrzescijanstwa i ma podobne zasadny etyczno-moralne. Ekstremisci to odlam, ktorzy wypaczyl sposob przyjmowania tej wiary.

 94. Natalia Golubowska

  Natalia Golubowska

  5 dni temu

  Szczerze mówiąc myślałam, że jesteście bezstronni. Ale z tego co widzę, chcecie propagować tolerancję wobec zakłamanych doktryn religijnych. Mogę zapytać, po co chcecie pokazywać w pozytywnym świetle coś co się ludziom nie podoba? Nas tolerancji uczyć nie trzeba. Gdybyśmy jej nie mieli, ta miła pani z nagrania nie przeszłaby dwóch metrów ulicą w burce. Islam to nie schabowy, nie każdy musi go lubić.

 95. olala87abc

  olala87abc

  5 dni temu

  Ten kanał zrobił się tak lewacki, że rzygać się chce.

  • olala87abc

   olala87abc

   4 dni temu

   +Tom 11 jedź

  • Tom 11

   Tom 11

   4 dni temu

   Jak czytam ten komentarz to mam ochotę wyjechać z tego pieprzonego ciemnogrodu na Antarktyde

  • Mario Czapa

   Mario Czapa

   5 dni temu

   Dlatego ja dale unsuba i lape w dol....a komentarzy chyba wogole nie bede juz wstawial bo jeszcze chuje zarobia na tym

 96. Marcin ZvelZ

  Marcin ZvelZ

  5 dni temu

  W czwartek o g. 18.00 napewno się zamelduję 🙂

 97. Hawajczyk554

  Hawajczyk554

  5 dni temu

  Oj stracisz takimi tematami :) Unsub.

 98. olomarfarg

  olomarfarg

  5 dni temu

  Ja tam nie mam nic do homoseksualistów, każdego człowieka szanuje, który żyje dobrze. Ale męczy mnie ta sztuczna walka o tolerancję i poprawność polityczna. Ja na przykład jestem niski. Wiecie ile razy mi ktoś dokuczal? i jak dyskryminowany jestem? Już o stosunku kobiet do niskich mężczyzn nie wspomnę. A nie wciskam nikomu swojej poprawności politycznej na siłę.

 99. gandalf9698

  gandalf9698

  5 dni temu

  Religia pierze mózgi, tyle w temacie.

 100. Adam Bartlomiej Miklaszewski

  Adam Bartlomiej Miklaszewski

  5 dni temu

  Mieszkajac w Belgii 16 lat w Brukseli, z perspektywy ucznia , kolegi, przyjaciela oraz pracownika. Niemoge sie zgodzic, nie, nie kazdy muzumlanin chce zniszczyc swiat, nie mylmy muzulmanow z islamistami. TO wlasnie ISLAMISCI czyli ekstremalni muzulmanie ktorzy niechca sie zaadaptowac mimo ze urodzili sie w Belgii i sa juz 2gim czy 3cim pokoleniem. Sa antysystemowcami ktorzy uwazaja kulture kraju w ktorym zyja za wroga czesto zaniedbani przez rodzicow wychowywani przez ulice w nienawisci sa problemem z ktorym trzeba walczyc. Ale jest to bardzo ciezkie gdzie poprawnosc polityczna podcina mozliwosci. A prawda jest ze muzulmanie nawet ci zwykli nie powiedza i nie poinforumja wladz lub organow scigania gdy widza kolege ekstremiste. I to tu jest problem.

Następny