Komentarz Tygodnia: e-Dowód - kto podejrzy nasze tajemnice?

Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► bit.ly/2hpaHeW
Książka "Szlag trafił!" ► gadowskiksiegarnia.pl
O propozycji wykreślenie słów „Bóg, Honor, Ojczyzna” z polskich paszportów, o tym dlaczego nikt nie pyta polityków o zagraniczne majątki, o domu dziennikarza przy Foksal, o aresztowaniu brata i byłego asystenta komisarz Bieńkowskiej, o kulisach utworzenia e-dowodu, o tym, kto zarządza systemem viaTOLL, o rozpoczęciu przekopu Mierzei Wiślanej, o nadchodzących wyborach europejskich.
Najbliższe spotkania:
Racibórz - 14 marca o 18:00 w Zamku Piastowskim
Wrocław - 15 marca o 18:00 w siedzibie NSZZ „Solidarność”, pl. Solidarności 1/3/5, I piętro, sala nr 105
_
"Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:
► www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
__
gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności

Komentarze

 1. SS321

  SS321

  3 godzin temu

  Proszę walczyć o prawdę . Tylko ona jest warta ryzyka stracenia życia naszego.

 2. Krystyna Jarosz

  Krystyna Jarosz

  4 godzin temu

  26 maja br. wszystkie nasze głosy na dziś na PIS, bo na dziś nie ma lepszego pomysłu.

 3. Krystyna Jarosz

  Krystyna Jarosz

  4 godzin temu

  Żadnych wrażliwych danych o Plakach tylko w Polsce!!!

 4. Krystyna Jarosz

  Krystyna Jarosz

  4 godzin temu

  Panie Witoldzie, Pan jest nadal Niezależnym Dziennikarzem. I tak trzymać!! To już umarły zawód.

 5. Krystyna Jarosz

  Krystyna Jarosz

  4 godzin temu

  RPO Bodnar nie chcemy Cię -My, Obywatele Polski - wypad, tylko trzeba się podać się do dymisji i Broniarz - proszę o ten beton z ZNP. Kto Go tak zabetonował w ZNP?

 6. Tomek72 PL

  Tomek72 PL

  12 godzin temu

  Jestem analitykiem w branży IT, 2 WAŻNE rzeczy - 1) e-Dowód, i 2) system poboru opłat "Viatol" lub podobny - MAM NADZIEJĘ, że się Pan myli ... 1) e-Dowód, - pomysł dobry, z wykonaniem już gorzej, nie wiem jaką technologię wybrano, ale zakładam, że "na samych chipach" danych jest niewiele. Kto jest dostawcą chipa - jest sprawą drugorzędną, nic mi nie wiadomo, aby Polska produkowała BEZPIECZNE chipy ... Wiem jak TO POWINNO DZIAŁAĆ, na kartach powinny być chipy z tak zwanym "podpisem elektronicznym + dla prostszych zastosowań RFID - na samej karcie danych powinno być NIEWIELE więcej niż w formie pisemnej jest na "normalnym plastikowym dowodzie" - dane powinny być NA SERWERACH, np PESEL, CEPIK (nie ma przeszkód by DO był JEDNOCZEŚNIE prawem jazdy, dane medyczne na serwerach NFZ.) za ZGODĄ właściciela dowodu - dodatkowe dane SZYFROWANE ... Mile widziany może być ZA DOPŁATĄ wbudowany "PENDRIVE" - szyfrowany oczywiście ...DO powinien JEDNOCZEŚNIE być nośnikiem podpisu elektronicznego i umożliwiać szyfrowanie asymetryczne - to byłby postęp. NIE MA ŻADNEGO POWODU, aby dane "wędrowały do Niemiec", poza sytuacją, gdy w Niemczech chcemy skorzystać z tego dowodu. Ten sam dowód mógłby być także kartą płatniczą i bankomatową - po dowiązaniu do niego usług bankowych (po stronie serwerów rzecz jasna) ... plchannel.net/vision/wideo-IWIq7213eP0.html 2) "viatol" - NIE TRZEBA WYMYŚLAĆ KOŁA w Norwegii funkcjonuje system ROZLICZANIA PRZEJAZDU za płatne odcinki MIĘDZY INNYMI - w oparciu o SKANOWANIE TABLIC REJESTRACYJNYCH - (które też są rejestrowane w Polsce na drogach i nie tylko) ... Obcokrajowiec NIE MUSI NIC ROBIĆ - rachunek za przejazd przychodzi do domu (do pracy) zależy na kogo zarejestrowany jest samochód - do Polski przychodzi PO POLSKU ... Proste ? Kamery już mamy, CEPIK też, trzeba POWIĄZAĆ JEDNO Z DRUGIM WYGODNYM systemem IT ... MINUS - to może być 2 w 1 - czyli TAKŻE ODCINKOWY POMIAR PRĘDKOŚCI ... Dlaczego Polsce na tym nie zależy ? Jak to funkcjonuje w Norwegii plchannel.net/vision/wideo-bpkg3AwmB2E.html Płatności na stacji paliw w oparciu o ten sam system. plchannel.net/vision/wideo-0xQDRclNYYQ.html

 7. Krystian Skiba

  Krystian Skiba

  16 godzin temu

  Świetny komentarz. Brawo Panie Witoldzie.

 8. Rafał Kcharski

  Rafał Kcharski

  17 godzin temu

  www.gov.pl/web/cyfryzacja/sprostowanie-informacji-zawartych-felietonie-wideo-red-witolda-gadowskiego

 9. Karol Puchniarski

  Karol Puchniarski

  Dzień temu

  Panie Witku, Polacy w GB za panem murem

 10. Marcin Derucki

  Marcin Derucki

  Dzień temu

  plchannel.net/vision/wideo-x8PH2Iax7n8.html

 11. Piotr Szymański

  Piotr Szymański

  Dzień temu

  PiS pięknie wygląda tylko w TVP - w rzeczywistości prezentuje impotencję polityczną. Za ich rządów nie udało się tak naprawdę nic poza programami socjalnymi. Żadnych reform które ponoć miały pozwolić wstać nam z kolan nie byli w stanie przeprowadzić. Dlaczego? Są 2 możliwości - albo się boją albo mają w tym swój (a raczej naszych wspaniałych sojuszników) interes.

 12. Sebastian Walczak

  Sebastian Walczak

  Dzień temu

  Uwielbiam Pana słuchać !!! :)

 13. Perun66

  Perun66

  Dzień temu

  Doskonała robota, Szanowny Panie Witoldzie! Dziękuję za odważne demaskowanie czerwonych burżujów bolszewickich.

 14. ziarenko ziarenko

  ziarenko ziarenko

  Dzień temu

  Panie Gadowski, a co z realizacją snu, kiedy idziemy Szlakiem Jakubowym ?

 15. Basia

  Basia

  Dzień temu

  PIS to juz nie jest Pis to koalicja. PIS ma juz malo do gadania to koalicjanci rzadza

 16. Tonikk 2

  Tonikk 2

  Dzień temu

  Panie Witoldzie, proszę nie patrzeć na innych i na ich kręcenie nosem, zawsze będą krecić, to co Pan robi, to otwieranie oczu innym boli ich i będzie bolało. Pan niechaj będzie ponad to.

 17. blabla

  blabla

  Dzień temu

  Chwała niezależności i szacun dla trudnego losu bycia niezależnym. Z tymi zagranicznymi systemami to skandal ale z 2giej strony gdyby miała to być taka państwowa kupa informatyczna jak ePuap - to byłby kolejny z wielu dowód - że wszystko co państwowe jest do BANI

 18. Wlodzimierz Glatte

  Wlodzimierz Glatte

  2 dni temu

  Panie Witoldzie, niech Pan podpada. W Polsce za dużo jest tych, co to bez mydła!

 19. Ewa Polus

  Ewa Polus

  2 dni temu

  900 mln ludzi gloduje i Jezus z Zydami to wiedzą

 20. Ewa Polus

  Ewa Polus

  2 dni temu

  Czerwone jaskułki polecam film otworzcie oczy Polacy

 21. blogfiles

  blogfiles

  2 dni temu

  To że ktoś (np. Niemcy) ma kopię kodu źródłowego oprogramowania nie oznacza jeszcze nic. Ważne, żeby oprogramowanie które używane będzie w systemie e-dowodu było skompilowane w kraju, na podstawie kodu źródłowego który uprzednio został poddany audytowi na okoliczność backdoorów.

 22. Andrzej Zakrzewski

  Andrzej Zakrzewski

  2 dni temu

  Dziękuję Polonii Polskiej za 447

 23. Ela Polcyn

  Ela Polcyn

  2 dni temu

  Dziekuje

 24. Brak Danych

  Brak Danych

  2 dni temu

  Pani Sędzia była w stresie ponieważ w Polsce jest zagrożona praworządność. Wypiła kilka drinków ponieważ chciała się odprężyć przed kolejną batalią o demokracje. Nie przypuszczała że dopadną ją kaczystowscy siepacze. Zakładam nawet scenariusz że celowo upito Panią Sędzie i zmuszono do prowadzenia samochodu. Biorąc te oczywiste dowody pod uwagę Pani Sędzia zostanie oczyszczona z zarzutów i dostanie awans. Stawiam właśnie na takie rozwiązanie. Dlaczego? Dlatego że to Sędzia oceni Sędziego, a kruk krukowi oka nie wykole.

 25. Tretown Tret

  Tretown Tret

  2 dni temu

  LGBT jest dobra do tepienia na pasozydnicze szczury Polecam przed zarzyciem przeczytaj ulotke badz skonsoltoj sie z najblizszym Tobie weterynarzem Do nabycia we wszytkicha pasozydniczych aplekach

 26. salamandra salamandra

  salamandra salamandra

  2 dni temu

  Prokuratura podjęła decyzję. Nie będzie ponownej ekshumacji ofiar w Jedwabnem - podała wp

 27. Dominik Czerwiński

  Dominik Czerwiński

  2 dni temu

  Jest coś takiego jak "prawicowy" albo "prawy", czy "historyczny" Bóg. Bóg, spójny z honorem i ojczyzną, z historią i ciężkimi losami Polski. Nie sposób go pominąć, bo odegrał i odgrywa wielką rolę. Dawał ginącym Polakom moc i nadzieję, motywację, był podporą moralności i nieugiętości. Problem jest taki, że ten w moim odczuciu niekwestionowalny Bóg jest zbieżny z Bogiem wiary. Co innego patriotyzm, ojczyzna i moralność, a co innego (niestety) wiara. Z tym jest różnie. Niektórzy są wiarą wcieloną, niektórzy muszą sobie ją odpowiednio uzasadnić, niektórzy wykorzystują ją jako narzędzie do odniesienia sukcesu w pewnych kręgach (takich jest wielu), a niektórzy ... mają z nią istotny problem. Ci co odważniejsi mówią nawet o ateizmie, a wielu szuka jej poza katolicyzmem (neo-protestancka nowa ewangelia jest tego idealnym przykładem) lub po prostu o niej nie myślą. Tych OSOBISTYCH postaw nie powinniśmy oceniać. Życie bez wiary w Boga to nie życie z Owsiakiem, albo PRLem. Świat jest duuuużo bardziej złożony i, na szczęście, ciekawszy! Zawiera bardzo pozytywne, humanistyczne, bogate i wartościowe aspekty życia bez wiary, bez Boga-wiary. Ale - i tu się na pewno zgodzimy, żyjąc bez wiary, musimy myśleć o honorze, o ojczyźnie i o wartościach, z które ginęli wielcy Polacy. To możliwe. Tak myślących prawych Polaków są tysiące!

 28. Cintro n

  Cintro n

  2 dni temu

  Polaka brać odradza sie dzieki Braunowi a nie dzieki panu . Pan tylko stęka popierając slepo pis

 29. Matiz - "Life is brutal"

  Matiz - "Life is brutal"

  2 dni temu

  ciekawe czy dowód osobisty będzie umożliwiał głosowanie gdziekolwiek na świecie bez zezwoleń i zatwierdzeń?

 30. IMHO

  IMHO

  2 dni temu

  Może pan redaktor radośnie odszczeka? www.gov.pl/web/cyfryzacja/sprostowanie-informacji-zawartych-felietonie-wideo-red-witolda-gadowskiego

 31. Wacław Sternal

  Wacław Sternal

  2 dni temu

  Jan by my dwa takie Gadowskie mieli, to by my se sami the wojnę wygrali. Wielki szacunek Szanowny Panie.

 32. The Remnant Army of Jesus Christ

  The Remnant Army of Jesus Christ

  2 dni temu

  "Księga Prawdy"

 33. Radzimir Staropolski

  Radzimir Staropolski

  2 dni temu

  Szanowny Panie Gadowski, Pozwolę sobie wytłumaczyć Panu skrót LGBT+ czyli lesbijki, geje, łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie z ptaków kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki, gęsi, łyski, bekasy i cietrzewie, biseksualiści, transwestyci Pozdrawiam Pana oraz widzów kanału GadowskiTV.

 34. Kamil Ciezak

  Kamil Ciezak

  2 dni temu

  Dzień dobry

 35. Marco mobile

  Marco mobile

  3 dni temu

  Pozdrawiam z LV, tu są parafie gdzie można uczestniczyć w mszach św. po polsku, są gorzkie żale i droga krzyżowa np. parafia OUR LADY of LAS VEGAS CATHOLIC CHURCH; 3050 Alta Drive in Las Vegas, Nevada 89107

 36. Tom P

  Tom P

  3 dni temu

  Tylu podobno zdolnych informatyków i elektroników, wystarczy tylko tym ludziom godziwie zapłacić a nie wysługiwać się niemieckim systemem. Ale tak to jest jak decyduje kolesiostwo i nepotyzm, pieprzone maronetki - jakby to zgrabnie ujął Andrzej Brenner ;-) Panie Witoldzie co do znp to ja byłbym ostrożniejszy w ferowanu komentarzy. To prawda, że pan Broniarz to żywa skamielina rodem z PRL i kumanie się z opozycją to fatalny wizerunek. Znajomi peeselowcy już pocztą pantoflową po wioskach i miasteczkach podrzegają nauczycieli do strajku. Niemniej jednak prosiłbym nie patrzeć tylko na otoczkę polityczną. Pani Zalewska po szumnych obietnicach została oddelegowana do UE za rzekome osiągnięcia a tymczasem nauczyciele zostali zostawieni sami sobie z pensjami na poziome takim jak na terytoriach okupowanych. Zapewne oczekiwałby Pan żeby pana syn w przyszłości był kształcony przez dobrych i należycie wynagradzanych nauczycieli a nie politycznych niewolników, bo tylko - paradoksalnie - tylko to czerwone ZNP się za tą grupą zawodową ujęło. A książka - kurde siadłem po Niedzielnej mszy do lektury i cholera byłbym o Bożym świecie zapomniał. Czyta się wyśmienicie, chociaż nie każdy zrozumie "specyfike mówienia po krakosku" ;-) Dwa, człowiek po tej lekturze będzie rozdarty... ale lepsze to niż łykanie fekaliów z mainstreamu. Pozdrawiam Pana i całą rodzinę.

 37. Stefan Okrzeja

  Stefan Okrzeja

  3 dni temu

  Co do dowodu, a raczej chipu, to Niemcy nie muszą mieć dostępu do danych osobowych, ale mogą generować fałszywe dane skoro to ich technologia. Sam chip produkuje się na miejscu, ale jego architektura i sposób programowania jest licencjonowany. W Polsce są specjaliści od kryptografii ale chipu jak do tej pory chyba nie opracowaliśmy, a szkoda, bo skąd by nie kupić technologii tego układu, to zawsze jesteśmy narażeni na to, że ktoś ma tzw. backdoora do chipu i tak swoje zrobi. Może research w MSW był kiepski i nie znaleźli polskiej firmy, która opracowała taki chip, a może jednak te polskie nie zapewniały wystarczającego bezpieczeństwa, bo taki chip przy próbie ingerencji powinien bezpowrotnie tracić dane i wtedy będzie bezpieczny, a jedynie możliwy byłby tylko odczyt po jednorazowym zapisie danych podczas produkcji i chyba ten chip spełnia ten warunek, bo ostatnio wyprodukowano 700 e-dowodów z błędami i zamiast przeprogramować co byłoby prostsze i tańsze, to je wycofano. Może jednak nie jest tak źle?

 38. Piotr Mazi Mazurek

  Piotr Mazi Mazurek

  3 dni temu

  Panie Witoldzie, jak zwykle komentarz doskonały i bardzo potrzebny ! Dziękujemy !

 39. Rado X

  Rado X

  3 dni temu

  Dziękujemy za wizytę w Raciborzu a ja osobiście za dedykację na książce ;)

 40. Lech Albrecht

  Lech Albrecht

  3 dni temu

  sprostowanie ?! www.gov.pl/web/cyfryzacja/sprostowanie-informacji-zawartych-felietonie-wideo-red-witolda-gadowskiego?fbclid=IwAR3ZNMw0qogsVveOFu8HJfsJWgDwrHhYzQCib44Jz_U2_T1_x5jIaH7ZKhw

 41. Malinowy Gościu mg

  Malinowy Gościu mg

  3 dni temu

  kiedy Witold zrozumiesz ze pis to zydowski pachołek? kurwa otwórz oczy.

 42. Hhh Jjj

  Hhh Jjj

  3 dni temu

  Panie Gadowski, nagraj Pan coś o "Banku Centralnym" który jest w każdym kraju (Polska NBP, USA- FED). To źródło całego zla, a polityka, demokracja to fikcja. We Francji "Żółte Kamizelki" odważyły się postawić "systemowi" a w Polsce "ciemna masa" będzie zapie... az padnie do ostatnich dni. Przypominam Bank Centralny "obsługuje" dług publiczny, który służy do całkowitego kontrolowania gospodarki, polityki, sztucznego kreowania wartości pieniądza, wszystko to fikcja .... Pan zajmujesz się tylko słupami i tematami zastępczymi wspomagając w ten sposób obecny system, taki z Pana "dziennikarz śledczy"...?

 43. Hamas295

  Hamas295

  3 dni temu

  A dlaczego nie przejdzie Panu przez gardło słowo ŻYD

 44. Andrzej matuszewski

  Andrzej matuszewski

  3 dni temu

  lgbt - lej geja batem tato

 45. malin017

  malin017

  3 dni temu

  Holenderska technologia = Gemalto?

 46. FILPROM ARiP

  FILPROM ARiP

  3 dni temu

  popieram

 47. Aneta Guglas

  Aneta Guglas

  3 dni temu

  Panie Witoldzie....prawda tylko prawda. Razem i wspólnie. Życzę zdrowia i wytrwania

 48. Piotr Litwin

  Piotr Litwin

  3 dni temu

  Moi rodacy to naród mocno zapracowany, zatyrany nie mający czasu śledzić polityki z różnych źródeł więc jest manipulowany przez tych pseudo patriotów. Ale proszę was idźcie na wybory 26-05-19 w Dzień Matki i zróbmy Matce Polsce prezent i zagłosujmy za opcją konserwatywną dla naszych dzieci i wnuków bardzo was o to proszę

 49. Maciej Kotula

  Maciej Kotula

  3 dni temu

  Proszę poruszyć temat: konflikt agrounii z ministerstwem rolnictwa.

 50. Jakub Radt

  Jakub Radt

  3 dni temu

  Polonia walczy z 447, a nasz rząd? Powodzenia panie Witoldzie

 51. Ma Rysia

  Ma Rysia

  4 dni temu

  Pomyślności!

 52. Mariett Lotka

  Mariett Lotka

  4 dni temu

  Przeciez juz dawno byla mowa o czipach.ilu juz polecialo dla szpanu wyrabiac nowosc.

 53. PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

  PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

  4 dni temu

  W tej sprawie lepiej proszę skonsultować się z płk. Wrońskim. W ost. programie zarzuci Panu trochę w tym temacie.

  • PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

   PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

   2 dni temu

   +Urszula Bochenek Nowozelandzki prezent dla Brukseli. plchannel.net/vision/wideo-kfWgf8m3Pcs.html

  • Urszula Bochenek

   Urszula Bochenek

   2 dni temu

   Poprosze link do tego programu.

 54. Wojciech Kalamarz

  Wojciech Kalamarz

  4 dni temu

  Panie Witoldzie - niech Pan zawiąże komitet ds. ustawienia pomnika Rzezi Wołyńskiej pana Pityńskiego na Placu Inwalidów w Krakowie.

 55. marekraczek1

  marekraczek1

  4 dni temu

  ja nie mam żadnych tajemnic i jebie mnie to kto będzie starał się je podejrzeć.

 56. LeRoi715

  LeRoi715

  4 dni temu

  POPiSiaki dzierza wladze i chca utrzymac status quo poprzez nowa 'konfederacje' pelna ex magdalenkowcow? Pan Witold Gadowski to nasz wielki skarb i ciesze sie ze on podrozuje i ma aktywne poparcie nas czyli Polonusow na calym swiecie. Polacy ktorzy utyskuja na Pana Gadowskiego to chyba nasi wrogowie i szmalcownicy/folksdojcze ktorym sie grunt oby zaczal zapadac pod nogami ?

 57. Travllers

  Travllers

  4 dni temu

  Panie Witoldzie jest pan dla mnie wzorem człowieka którym chciał bym być pozdrawiam

 58. Lech Marciniak

  Lech Marciniak

  4 dni temu

  Polscy politycy kochają UE za synekury

 59. SuperREM100

  SuperREM100

  4 dni temu

  A ja bardzo Pana lubie, szanuje i slucham od juz dosc dlugiego czasu. Zawsze nie moge sie doczekac nastepnego odcinka komentarza. Odcinki z Ameryki to rewelacja. Dziekuje za to ze Pan jest!!! Wszystkiego dobrego Panie Witoldzie, Szczesc Boze

 60. Lech Marciniak

  Lech Marciniak

  4 dni temu

  Przypuszczam, że polskie sądy żyją z łapownictwa a oficjalne pobory są tylko dodatkiem, dlatego tak walczą o swoją niezawisłość i niezależność

 61. Lech Marciniak

  Lech Marciniak

  4 dni temu

  Przecież nowe polskie pieniądze były drukowane za granicą , jak widać jest to polska norma

 62. Lech Marciniak

  Lech Marciniak

  4 dni temu

  Doktryny każdej religii zabraniają logicznego myślenia

 63. Lech Marciniak

  Lech Marciniak

  4 dni temu

  Panie Witoldzie przecież Pan wie , że nie wszyscy Polacy są katolikami. Dla każdego w związku z tym każdy paszport powinien mieć inny wpis. Konstytucja gwarantuje swobody obywatelskie , chyba że Konstytucja to fikcja

 64. Bożena Węgrzyk

  Bożena Węgrzyk

  4 dni temu

  Brawo Panie Witoldzie.

 65. Bozena Patelska

  Bozena Patelska

  4 dni temu

  mówi Pan o kontroli naszego życia , taki" Cache cliner" ,kto tym systemem operuje ? Wiecie? Małe zaskoczenie a może zdziwienie.

 66. Andrzej Kozioł

  Andrzej Kozioł

  4 dni temu

  Kolejny super komentarz,brawo.

 67. Rafał Klammer

  Rafał Klammer

  4 dni temu

  Panie Witoldzie widzę Pana w nowej partii KONFEDERACJA i w jedności siła !!!

 68. ewa budewa

  ewa budewa

  4 dni temu

  link do rozsądnego uzasadnienia przekopu Mierzei Wiślanej www.passa.waw.pl/artykul/wlasciwa-pora-na-jeziora,3363

 69. ewa budewa

  ewa budewa

  4 dni temu

  Trochę długi felieton, ale radzę przeczytać, spojrzenie dziennikarza na politykę amerykańską www.passa.waw.pl/artykul/co-warta-sztama-z-krajem-wuja-sama,3369

 70. kskrzysztofwitwicki

  kskrzysztofwitwicki

  4 dni temu

  0:20 Ja staram się w pracy dzielić obowiązki. Może by tak zlecić komuś zaufanemu zadania asystenckie? Zyskuje się lżejszą głowę :)

 71. SzaryJa czyli kolorowy kanał

  SzaryJa czyli kolorowy kanał

  4 dni temu

  Tradycyjnie, dziękujemy Panie Witku!!! Bardzo trafne spostrzeżenie. Nie jestem patriotą pisu. Prawdziwa dyplomacja!

 72. You Tube

  You Tube

  4 dni temu

  Witam panie Witoldzie jest Pan jedną z niewielu osób ,która obiektywnie ocenia polską politykę. Czy mógłby Pan odnieść się do tego co wyrabia Pan Max Kolonko ,oczerniając JKM. Wiadomo że Pan Janusz jest pewnego rodzaju wariatem ,ale koalicjia którą tworzy jak i jego postulaty są jedyną sensowną alternatywą na te wybory. Pan Max Kolanko dzieli zonowu wyborców pod pretekstem jakiejś rewolucji.

 73. Piotr K

  Piotr K

  4 dni temu

  Dziękuję Panie Witoldzie za prawdę głoszoną z odwagą na Pana kanale. To kanał dla prawdziwych Polaków. Piotr

 74. Piotr Gruby maniek

  Piotr Gruby maniek

  4 dni temu

  Biedna ta nasza„Dobra zmiana” która prawie 4 laty nic nie może 😉

 75. Maciej Krzywicki

  Maciej Krzywicki

  4 dni temu

  super super super

 76. izarost

  izarost

  5 dni temu

  A czemu te ''nasze służby'' wystawiają nam ciągle jakichś głupków partyjnych w kolejnych odsłonach a potem zdziwko, zamiast udać się prosto do prof. Guza po diagnozę ich choroby umysłowej? Bo te służby chcą coś zmienić ale nie do końca.

  • izarost

   izarost

   5 dni temu

   Pan Gadowski też naiwniutki jak Pani Elżbieta Jaworowicz która dzielnie walczyła w TVP z komuną strzelając z gumki od majtek. Wentylek.

 77. skorzeny79

  skorzeny79

  5 dni temu

  Zwykła dewiacja a nie LGBT a swoją drogą to są tam też pedofile. Z tym CWKS obok ZSRR to Pan troszkę przesadził.

 78. brzbolkow

  brzbolkow

  5 dni temu

  1. Panie Witoldzie, Pan nie mówi "na antenie" o swoich planach, bo mendy też Pana słuchają. 2. Wszystko co jest "e" i wykorzystuje windoze jest w CIA. Jeśli chcemy mieć na prawdę bezpieczne systemy informatyczne dotyczące: e-dowodu, via toll, itd musimy mieć własny system operacyjny z zaporą sieciową i antywirem na każdym PC - bez tego, kto by nie napisał te system i tak będziemy w czarnej ...

 79. Mamma Mia

  Mamma Mia

  5 dni temu

  Jak ja nie znoszę tych zdradzieckich mord jak Bodnar

 80. PROMillenium

  PROMillenium

  5 dni temu

  Nie można oglądać tych nawoływań PLchannelrów,bo normalnie to generuje nowych nożowników... . IBM robił takie identyfikatory w Holocaust, teraz Niemcy zrobią Polakom Holocaust II... .

 81. Mariusz

  Mariusz

  5 dni temu

  Czy edowod jest obligatoryjny czy moge wyrobic po staremu?

 82. piotr ciekawy

  piotr ciekawy

  5 dni temu

  Polskę mamy tylko jedną..poza nią jesteśmy ,, nikim" , Komu co się nie podoba tutaj niech spieprza np do niemca czy dalej...

 83. Sam Nasam

  Sam Nasam

  5 dni temu

  Może by tak coś o Tatusiu z PZPR?

 84. Goglik 2

  Goglik 2

  5 dni temu

  Niech pan poprze Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy,czas najwyższy, PiS udowodnił że tacy z nich Polacy jak z koziej dupy trąba.

 85. andrzej zaleśny

  andrzej zaleśny

  5 dni temu

  Bodnar nie jest człowiekiem o którym można powiedzieć że jest patriotą i dba o interesy kraju i polaków

 86. DOROTA FANTAGIRO

  DOROTA FANTAGIRO

  5 dni temu

  Oj, tak, ma Pan sympatię.

 87. Mattia Pesce

  Mattia Pesce

  5 dni temu

  e Ad. Emigracja i spiskowanie za granicą - myślę, że to jedna z rozsądniejszych opcji....ale lokalizacja przy dzisiejszej polityce nie ma znaczenia, ważne by działać i zyskiwać coraz większe grono zwolenników bo jedynie w ten sposób można zepchnąć całą polską arenę polityczną pajaców. Trzeba mieć SIŁĘ a siła jest w masie...jak wynika z fizyki ;) Ad. Wiatol - ruscy są i będą puki cały teatrzyk polityczny nie zostanie zsunięty do śmietnika i nie zaczniemy działać jako naród i nie zaczniemy działać w swoim Narodowym interesie. Niektóre firmy to potrafią także myślę, że jest to kwestia czasu by przeniosło się to na skalę ogólnopolską ... oby nie za późno.

 88. Halina Krajewska

  Halina Krajewska

  5 dni temu

  Mam nadzieję, że cierpliwość pana do Kaczyńskiego też legła w gruzy... Nie wyobrażam sobie , ażeby bandyta, zbrodniarz, hultaj miał dokument z hasłem: Bóg,Honor, Ojczyzna. Paszport powinien być dokumentem neutralnym!

 89. Sławomir Chmura

  Sławomir Chmura

  5 dni temu

  Panie Witoldzie! PiS nie jest idealny ale m.in. przekop mierzei to chyba ich dzieło. Niepodległe dzieło. Może za dużo tej krytyki PiS. Wie Pan, co się stanie gdy PiS nie wygra?? Na pewno Pan wie:)! PiS, Kukiz i Konfederacja z P. Braunem, a potem dopiero psl z postkomuna, sld i inne rzeczy. Niech Pan wspiera te albo podobna kolejność!

 90. John Westwod

  John Westwod

  5 dni temu

  Zapraszam do udziału w darmowej loterii do wygrania Samsung GALAXY S10 !!! bit.ly/Loteria_samsung

 91. Vrain Manshield

  Vrain Manshield

  5 dni temu

  2:57 Już poleciała moja łapa w górę. A słyszę, że dalej też "jest dobrze"...

 92. GE KA

  GE KA

  5 dni temu

  Panie Witoldzie, mam nadzieję, że zabezpieczył się pan przed "seryjnym samobójcą"... Oni skłonni są do wszystkiego... :(

 93. marzena kwaśniewska

  marzena kwaśniewska

  5 dni temu

  Nie chce mieć Bodnara jako rzecznika praw .ob

 94. Tomek Zych

  Tomek Zych

  5 dni temu

  a eboków jak nie było tak nie ma ehhhh

 95. ThenewmanX1

  ThenewmanX1

  5 dni temu

  A co ma znaczyć "Q" w LGBTiQ ? L - lesbijki G - "goje" ;o))) B - biseksualiści T - tranwestyci Q - ???

 96. ThenewmanX1

  ThenewmanX1

  5 dni temu

  Dalej, wychodzimy z tej posranej unii...

 97. Wojciech Kalamarz

  Wojciech Kalamarz

  5 dni temu

  Panie Witoldzie Wspaniały. Pan Rafał Ziemkiewicz nie rozwija tego skrótu, tylko mówi: "te cztery litery" :-)

 98. ThenewmanX1

  ThenewmanX1

  5 dni temu

  "Jak nie Bóg, jak nie Honor, jak nie Ojczyzna..., to CO ? LGBT ?"

 99. Aaa Aaa

  Aaa Aaa

  5 dni temu

  Więcej się tu dowiaduje niż z pisowskiej telewizji. Panie Witoldzie byłby pan w stanie przeprowadzić wywiad z Waldemarem Łysiakiem. Czy pan się w ogóle starał kiedykolwiek o takie spotkanie?

 100. Sławomir Pawlak

  Sławomir Pawlak

  5 dni temu

  Brawo Panie Witoldzie!

Następny